1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Sigarayla savaşta büyük başarı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Koray Pehlivanoğlu tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32082
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Çalışıyor
  Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) 2013 yılı Küresel Tütün Salgını Raporu’na göre, tütün kontrolünde üst düzey başarıyla tüm kriterleri sağlayan ilk ve tek ülke Türkiye dünyaya örnek oldu. Türkiye, dünyaya örnek olacak bu başarıyı 2008 yılında çıkardığı Tütün Kontrolleri Yasası kapsamındaki çalışmalarla yakaladı. Türkiye’de, 2008-2012 yıllarında tütün ürünlerini tüketenler 2 milyon 200 bin kişi azaldı, erkeklerde yüzde 47,9’dan yüzde 41,5’e, kadınlarda ise yüzde 15,2’den yüzde 13,1’e düştü. Tütün ürünleriyle mücadelede öncü kuruluşlardan Türkiye Sigarayla Savaş Derneği de çocuk ve gençlerin hiç sigaraya başlamaması için yeni yılda birçok çalışmaya imza atmayı hedefliyor.

  http://www.genisufuk.com/k7-saglik/...rlerini-saglayan-ilk-ve-tek-ulke-turkiye.html
 2. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  en büyük çalışma zam üzerine :)
 3. nilüfer töze İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Sadece sigara zammıyla açıklanacak gibi değil ama WHO tüm kiriterleri sağlayan tek ülke diyor. Sigaraya zam yapmak mücadele kritirlerinin sadece biri.