1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sigortasız eleman kaçak çalıştırılırması esnasında ölümlü iş kazası

Konusu 'Kaza İnceleme ve Araştırmaları' forumundadır ve ekecık tarafından 27 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  İşte orada da sizin kaliteniz işin içine giriyor.
  Siz daha sistemini bilmediğiniz, bilseniz bile bu kadar eksikliğini bildiğiniz birisine uzman olarak yardım ediyorsanız, kusura bakmayın ama suçluya yardım ve yataklık ediyorsunuz demektir.
  Bir işletmeye gözünüz kapalı olarak evet demek de bazı sorumlulukların altına girmektir.
  Sadece fiyat konuşup imza atıp işe başlamaktansa, bu gibi şartları konuşup, sizin şirketle kimlerle muhatap olacağınızı öğrenmek, sizin ve sizinle benzer pozisyonda olanların hiyerarşik yapısını öğrenmek daha akıllı olanların yapacağı işlerdir.