1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sikatop-71 curing güvenlik bilgi formu

Konusu 'Malzeme Güvenlik Bilgi Formları (MGBF)' forumundadır ve leyla yiğiter tarafından 8 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. leyla yiğiter İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  SIKATOP-71 CURING Üretici/Tedarikçi Bilgisi Üretici/Tedarikçi: Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. Cadde/Posta Kutusu: Çamçeşme Mah. Sanayi Cad.81510 Şehir ve Posta Kodu: TR-Kaynarca-Pendik İstanbul Ülke: Türkiye Telefon: +90 216 494 19 90 Faks: +90 216 494 19 84 Genel Bilgi: +90 216 494 19 63 Acil Durum Telefonu: +90 216 494 19 63

  Ekli Dosyalar:

 2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Leyla hanım cahillimizi maruz görün bu yüklediğiniz dosyaların içiriği ne dir acaba?
 3. leyla yiğiter İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  estafurullah ali ihsan bey malzeme güvenlik bilgi formları paylaşıyorum değişik ürünlere ait. bazılarının hem ingilizcesi hem türkçesi var işinize yarar inşallah ii çalışmalar.