1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sinava çalişma stratejileri

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Ali İhsan Dönmez tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  21 Ekim 2012 sınavından önceki sınavlarda nokta sorular sorulmaktayken bu sınavla ezber gerektiren sorulardan daha çok yorum gerektiren sorulara kayılmış durumdadır. Sınava girecek arkadaşların soruları ezberlemek yerine konuları ögrenmeye çalışmaları daha yararlı olacağı kanısındayım.
 2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Kurs parası verince bu sertifika alınmıyor. Çalışmadan, uğraş vermeden alamak neredeyese mümkün değil. Çalıştığı halde alamayan arkadaşlar var. Zaten birşeyler bilmeden yapılmayacak bir iş kolu. Sadece sınav için değil öğrenmek için çalışmanızı tavsiye derim.
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  çok mevzuat çalışmak ve soru çözmek..planlı çalışmak ve de sınavı ciddiye almak..