1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sinava hazirlik konusunda öneri

Konusu 'Sınav Hazırlık Klavuz ve Rehberi' forumundadır ve erensey tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. erensey İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba 2013 döneminde sınava girmiştim ve 60 puanla başarılı olamamıştım daha sonra yurtdışına iş için gittiğimden dolayı uzak kalmış gözüküyorum isg konusunda.. mayıs ayındaki sınava gireceğim şimdiden çalışmalara ufak çapta olsa bile başlamak için neler yapmamı ve edinmemi tavsiye edersiniz ? kaynak , not , kitap tavsiyeler vb
  2. Levent ACAR İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    119959
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Herhangibir OSGB
    aralık 2014 B sınıfı uzmanlık sınavına risk med in kitabından çalışmıştım fakat meslek hastalığı maruziyeti soruları konusunda ters köşe oldum ve bir çok kişi de aynı şekilde. ÖSYM sınavları kolay olmayacağını perçinledi. mayıs sınavına gireceklere umarım yardımcı olabilmişimdir.
  3. denizasilözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17309
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hem C sınıfı hem de B sınıfı belgelerimi almamda oldukça yardımcı kaynaklardan derlenmiş olan Abdullah AKÖZEL'in İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimlerinin Sınava Hazırlık El Kitabını hepinize öneririm...