1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sitede kendi yazdığınız mesajları bulmak

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Sayın arkadaşlar,

  Bu yazımda sizlere sitede daha önce yazdığınız mesajları ve konuları nasıl bulacağınızı göstereceğim. Aşağıda belirttiğim yerde mesajınız silinmedi yada genele kapalı bir bölüme taşınmadığı sürece tüm mesaj ve konularınızı görebileceksiniz.

  1. Öncelikle kendi profil sayfanıza giriyorsunuz.
  a1-2.png


  2. Daha sonra aşağıda resimde gördüğünüz Gönderiler adlı sekmeye tıklıyorsunuz. Sitede yazmış olduğunuz son mesajlar ve konular burada gösterilecektir. Daha eski yazılan mesajlarınızı görmek için aynı sekmenin en altına giderek .... tarafından açılan tüm konuları arattır yada ..... tarafından gönderilen tüm içeriği arattıryazılarına tıklamanız yeterli olacaktır.
  a2-2.png

  Saygılarımızla,

  İSGforum Sistem Yönetimi,
 2. HasanÖzdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Peki kendi mesajımızı nasıl silebiliriz?
 3. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Capture+_2017-05-05-17-55-47.png