1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sitenin meçhul yöneticilerinin garip tutumlari.

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Kemal Ev tarafından 22 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Kemal Bey,
    Söyleyin de bizde görelim. Yanlış karşısında sessiz kalırsanız sizde ortak olursunuz. Hangi kişinin hangi konusu bu acaba?
  2. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    baın bnm ne birini savunduğum var nede baska bir sey hiç hoşlandığım bir durum değil aslında forumda tartışmak ama sizin o msjnıza takıldım konuşma seklini kimsenin eleştiremessinz bunu anlatmaya çalışıyorum konuları hep farklı yerlere çekiyorsunuz bakın benm size söylediğim ne sizin bana söylediniz ne farklı söylemlerden bahsediyorsunz simdide ben sizinle erkan beyi veya site yöneticisini tartışmıyorum ben sizinle o msjınızı tartışıyorum size bir önceki msjımdada soyledim şahsımı eleştiremessinz ancak yazdıgım sey uzerine konusabilirsiniz ki benm arastırmacı olup olmadıgımı tek msjda anlayamasınız anlayabilecek olsanız dahi yine soyluyorum sizi ilgilendirmiyor lütfen konuları çarptırmaktan vazgeçin ve size yazdığım sey üzerine komnusun size en baştada söyledim amacim mualefet değil diye ama anlayamadınız sanırımki konuyu ordan oraya sürüklüyorsunuz.
  3. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Dün bir arkadaşın da belirttiği gibi , asker üniformanızı çıkarın da mühendis kimliğinizle dolaşın lutfen. Neyi konuştuğumu biliyorum. Sanırım siz de ... Burası isg platformu ve herşeyin farkındayım. Ne yazdığımın ne yaptığımın da . Lutfen siz de farkına varın . Bunun için bir konu değil birkaç konu öncesine dönmelisiniz , size bu zor geliyorsa , komik duruma düşmemek için en güzeli susmalısınız.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Temmuz 2013 ---
    Sanırım anlayamadınız . Anlaşılır bir Türkçe ile , sustuğumu belirtiyorum . Aynı dili konuşmuyoruz.
  4. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    komik duruma düştüğüm falan yok ve bence birisi komik duruma düşmüsse eğer bu sizsiniz sahsınıza konusmuyorum sizde konusmayın dedikce beni zorluyorsunuz anlamakta zorluk çekiyorsunuz beni galiba yada bir yere odaklanmıssınz amacınız sadece muhalefet olup tartışmak olmuş
  5. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Üzerinizde asker üniforması yoksa neden üzerinize alındınız. Yapmayın lutfen.
  6. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :D Takip ediyorum dediğiniz konuyu bile hatalı açıkılıyorsunuz, örnekleme dahi olsa. Asker üniforması. :p Gerekli şahsa izahı yapılmıştı, o da birşey diyememişti. Siz cevaplardan sadece işinize gelen kelimeleri seçince böyle oluyor demekki. Anlaşıldı sizin derdiniz sıkıntınız.
    Hayırlı ramazanlar.
  7. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Size de iyi ramazanlar , hoşçakalın .
  8. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gizem hanım siz alınmayın. O tecrübeliyim diyen arkadaşın derdi sizinle falan değil. Kim siteye bir şeyler katmaya çalışıyorsa ona karşı. Şimdi ona da hak vermemek elde değil. Yılların tecrübesi var abimizde. Tecrübenin adı var yani. Bir tecrübedir gidiyor işte. Ortaya laf atıyor. Hangisi diyorum, konuyu dünkü bir üniforma mevzusuna çekiyor, bilen bilir diyor. Oysa dün o konuyu açan arkadaşa da yazdığım gibi, giydiğimin asker üniforması olmadığının, asker üniformasının nasıl olduğunun anlatıldığı mesajımda sadece asker üniforması kelimesini görmüş, kendi tecrübelerine dayanarak konunun çıkış yolu olarak burayı seçmiştir. İşte bir tecrübeli mühendis kuyuya bir taş atmış, kırk tane tecrübesiz çıkaramamış hesabı oluyor.
    Siz artık önemsemeyin.
  9. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    anlatmya çalıştığımı anlamadı zaten kendisi sorun değil en bastada soyledim muhalefet değil diye yapıcak birşey yok...
  10. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

Yönetim, Abi verin bi şu adama 36 punto ! Adam haklı beyler, dağılmamız lazım. Mühendisin nasıl olması gerektiği konusunda karar mercii olarak çalışıyor. Türkçe konusunda da sıkıntılı, olması gereken desturu almadan başladığımız her işte karşımıza çıkacaktır. Besmele de mi çeksek acaba Cevaplamadan önce :rolleyes:
  11. oguzzhann61 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bureau veritas
    grup yöneticiliğinden kişi çıkarılabilirde paylaşımların silinmesi enterasan olmuş biraz.Direk aforoz ,sonuçta bura bir tarikat değil takım değil,ne oluyoruz :))
  12. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Büyük büyüklüğünü,
    küçük küçüklüğünü yapsın ve konu kapansın, demiş olsam
    Bu konu çözülmüş olur mu?
  13. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

Ne kadar büyük olduğu ile alakalı olarak değişir, diyorum :D
  14. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    konuyu uzatsam mı yoksa denize daha falza sapla saman karışmadan izlesemmi bilemedim....SAYFA olarak linç kültüründen kurtulup insan gibi haklı haksız olanı dinlesek kimi zman yetkiyi bu yönde kullansak bence fena olmaz...her kişinin söylediği illede incitmesin sizi ...yok tek söz tek ses diyosan bu kafayla işim de olmaz yolumda olmaz ben gibilerin...
  15. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Nerdesin mübarek özlettin kendini :)
  16. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iyidir talha ne va ne yok niye habire milleti kışkırtırtıoun talha ya...haha...
  17. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sen olmayınca çatacak adam bulamıyorum ben iyi ki varsın hep muhalefet et :D
  18. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    muhalefetin bu yanı var iyimi destekçi az sürekli muhalif kalıoun....iktidar olunca değişcek ama /her eve bi çeşme yaptıracam söz...:/
  19. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    umitclick senin kullanıcı adını Ümit Çelik olarak değiştircem ben sinir oluyorum bu kullanıcı adına :D
  20. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende senin soyadını değiştirteyim diyecem bişey anlaşılmıyor haha...