1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sitenin meçhul yöneticilerinin garip tutumlari.

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Kemal Ev tarafından 22 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Değiştiremiyorum çünkü başka birisi ümit çelik diye kayıt olmuş :( şanslı insan...

Bu arada şu imzayı kısalt yahu 2-3 satır bişi yaz bu ne böyle umitclick
  2. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kısa olunca insanlar belki anlayamaz böyle uzun uzadıya yazalım ne olur ne olmaz....adımız yerimiz fikrimiz yassın kısacası reklamımız olsun hafiften:::=)
  3. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Ama yasak bu şekilde forum kurallarına aykırı yoksa kendim sileceğim...
  4. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sil talha ne yapalım...:=)
  5. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Yazdıklarınıza katılmamak mümkün değil ama ;bizler mühendis olarak güzel Türkçemize çok ta vakıf değiliz ne yazık ki.''Aydın bir insanın yabancı dil bilmesi illaki lazım değil ama kendi dilinin inceliklerine vakıf olaması kaçınılmazdır''(Cemil Meriç).Siz düzeltme yazınızda eksikler bulmuşsunuz ama biri de sizin yazınızda düzeltme yapabilir.... VE KEŞKE BİR ÜNİVERSİTE MEZUNU BİR MÜHENDİS BİR DİKKAT ÇEKEN ADAM EDASIYLA TÜRKÇEMİZDEKİ KELİMELERİ DOĞRU .... Cümlesi; Ve keşke üniversite mezunu bir mühendis ,dikkat çeken adam edasıyla Türkçemizde ki kelimeleri doğru... Yani tekrarlanan
    ''BİR'' anlamsız olmuş gibi geldi bana.Şimdi eminim ki benim yazımda da yanlışlıklar bulunacak ve bu iş uzayacak.Forum yöneticileri!Lütfen bir editör bulalım.Lütfen herkes bir birine sarılıp barışsın:) .Herkese selamlar.
  6. Caner Gayıp İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hala mı kapanmadı bu konu hayret ?
    Bu konu hakkında bildirim almamak için ne yapabilirim ?
    mesajlarımı silsem yeter mi ?
    Sıkıldım artık konu özünden çıkmıs vaaz vermeye dönmüş.
  7. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Sayfanın sağ üst köşesinde ''Konu izlemesini durdur'' var.
  8. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Günaydın Resul Bey ,
    Nezaketiniz ve haklı eleştiriniz için çok teşekkür ederim. Mükemmele ulaşamayabiliriz , ama engelleri aşabilme yetimizi yitirmemeliyiz. İyi çalışmalar diliyorum .
    Hoşçakalın.