1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Siteye video eklemek

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Bu yazımda siteye birkaç adımda nasıl video ekleyeceğinizi anlatacağım.

  1. resimde gördüğünüz üzere sitenin en üst menüsünden videolar linkine tıklıyoruz.
  Sayfanın en altına gidiyoruz burada Video ekle diye bir bölüm bulunmaktadır. Video bağlantsı yazan yere youtube, vimeo yada başka bir servisten aldığınız video linkini yazıp video bilgilerini al butonuna tıklıyoruz.
  1-7.png
  Daha sonra aşağıda gördüğünüz ekran karşınıza çıkacaktır. Video başlığı, kategorisi ve açıklamayı düzenledikten sonra kaydet butonuna tıklıyoruz.

  2-5.png

  Hepsi bu kadar.

  iyi çalışmalar…

  İSGforum Sistem Yönetimi
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Medya(Video Ekleme ve İzleme) eklentimiz Güncellenmiştir.Tüm arkadaşları hem faydalanmaya hemde yeni video paylaşmaya davet ediyorum.

  Faydalı olması dileklerimle,

  İSGforum Yönetimi,

  video-ekle.jpg