1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sizce hangisi daha makbul ?

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve Onur Umur tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

?

Hangisini yapmak ülkemizin İSG sorunlarının çözülmesine daha fazla katkı sağlar?

1. Günde 1 saat İnternet sitesinde İSG haber paylaşmak, dosya ve mesaj göndermek

oy sayısı 7
    14,6%
  2. Günde 1 saat İSG örgütlenmesinin sağlıklı kurulması için uzmanlarla iletişim kurmak

oy sayısı 24
    50,0%
  3. İkisi de eşit

oy sayısı 17
    35,4%
  1. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Sorum aşağıdadır. Üyelerimizin bakış açısını öğrenmem açısından faydalı olacaktır. (Anketi bölüm yöneticisi olarak değil, üye olarak ortaya atıyorum)
  2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    peki biz bölüm yöneticisi olarak mı yoksa üye olarak mı oy kullanacağız
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 31 Temmuz 2013 ---
    :)
  3. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Bence üye olarak oy kullanın :) Yoksa yöneticilerin oyları 2 mi sayılsın :D ?
  4. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    onur bey oylar kapalı zarf usulü dimi
    oy verdim de gören olmasın :)
  5. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    hehe:) Bizim zarflar biraz şeffaf ama :)
  6. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    528019_383061581759699_1110674172_n.jpg
  7. Caner Gayıp İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben bu örgütlenme işinden pek umutlu değilim.keske yapabilsek ama sanmıyorum.
    Örnek vereyim kimse yanlış anlamasın.
    Mesela İSAG diye bir dernek var . Başkanı kendi cebinden bir çok şey yapmaya çalısıyor.Her yerde iftar yemekleri düzenliyor herkesi haberdar etmeye birlik kurmaya ugrasıyor.
    Kaç kişinin haberi var . Kaç kişi gider katılır üye olur ?
    Benim bile sertifika alacak en samimi arkadasım bosver diyor.

Baska yerde baska bir kaç uzman gidiyor baska bir olusum kuruyor . 2 side birbirinden haberdar belkide ama birleşmiyorlar.

Ne bilim bence bizden bişey olmaz.
  8. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Caner bey bu mantıkla gitmeye devam ederseniz elbet birşey olmaz.

Bizim dernekleşme gibi bir derdimiz yok. Biz bilgi paylaşım platformuyuz. Dileyen dilediği derneğe üye olabilir. Nitekim yöneticilerimiz içerisinden muhtelif derneklere üye olanlar var.

Bu forumun amacı farklı. ;)
  9. Caner Gayıp İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim zaten siteye birşey dediğim yok ben sadece bakış açısını paylaşdım en yakınımdakinin.
    Ki sadece o değil çogumuzda var bu sorun.

Umarım herşey güzel olur.
  10. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Çalışırsak sabredersek her iş hallolur
  11. Ayfer YILAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu soru seçeneklerinde üçüncü sıradaki yani her ikisi de eşit yazılması yerine; her ikisi ile de çalışmak gerekir diye yazılsaydı daha iyi olacaktı bence.ki böyle bir seçenek olsaydı benim cevabım bu olacaktı. bu seçenek olmadığı için, zaman tasarrufu düşünerek internetten haberler ve mesajlar dosyalar yaymak olarak cevapladım ama bu da yetersizdir.
  12. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Ayfer hanım öneriniz için teşekkür ederim.. Amacım önceliğin sizce hangisi olduğunu sormaktı..Yoksa iki iş için de çalışmak gerkecektir.