1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sizce isg uzmanı hangi sertifikaları almalı?

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Orçun Yıldırım tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Orçun Yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15293
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bir uzman sizce hangi sertifikaları almalı, alırsa işine yarar mı?

Örneğin ilk yardım sertifikası, bunun gibi sertifikaları alırsak işimize yarar mı?

Sizin önereceğiniz sertifikalar var mı?
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    OHSA Baş Denetçilik ve İÇ Tehkik Eğitimleri
    Nebosh
    Maden Mühendisleri-Teknik Nezaretçilik
    Çevre Mühendisleri-Çevre Görevlisi
    Yüksekte Çalışma Uygulamalı Eğitim
    İskele ve Kalıp Kurma
  3. Yangın eğiticisi eğitimi.
  4. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    Ohsas bas denetcilik gibi egitimleribuzaktan egitim.gbi alabiliyormuyuz bilgisi olan varmii
  5. Mehmet Aksoy İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16101
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Platform Sağlık Hizmetleri ve Danışmanlık Organizasyon A.Ş

Bu eğitimleri alabileceğimiz yer olarak kocaelinde bir firma gördüm. İstanbul'da bildiğiniz Eğitim yeri var mı Erkan Bey?

6. Erkan Bey bir ara bizim forum için indirim vardı keşke yeniden görebilsek :)
  7. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Biz ağırlık olarak İş Güvenliği Uzmanı arkadaşları belgelendiriyoruz...Benim tavsiye edeceğim eğitimler paket bir eğitim..İçerisinde:
    - Stratejik Yönetim
    - ISO 9001 Kalite yönetim sistemi
    - ISO 9001 iç tetkikçi
    - Ohsas 18001 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi
    - ISO 14001 Çevre yönetim sistemi
    - ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi
    - Entegre yönetim sistemi
    ve bunlara ait İç tetkikçi eğitimleri
    www.dunyakalite.com adresinden ve 0532-160 84 06 tel.no dan detaylı bilgi alabilirsiniz...
  8. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bide siz soyun tam olsun millet sertifikaya çalışır oldu.
  9. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Fatih bey konuyu uzatmamak adına size cevap vermeyecektim ama buradaki yazınız beni rahatsız ettiği kadar cevap vermemekte rahatsız etti...Forumun bir üyesi bir soru sordu,bizde kendimizce cevap verdik..Biz piyasadaki normal bir danışmanlık firması değiliz,İçişleri bakanlığı ve valilik tarafından denetlenen bir derneğiz..Derneğimizin çatısı altında da adımızdan da anlaşılacağı üzere kalite ve kişisel gelişim konularında faaliyet gösteriyoruz.
    Size zorla sertifika veren yok,alıp almamakta özgürsünüz..Ama bu sertifikaları almanız iş hayatınızda size artı değerler katmakta,CV nizde size öncelik sağlanmasına yardımcı olmaktadır..Biz DÜKAD olarak bazı üniversitelerde eğitimler verdiğimiz gibi bireysel belgelendirmeler de yapıyoruz.Bu bireysel belgelendirmelerde katılımcılarımızın %50 den fazlasını İSG Uzmanı arkadaşlar oluşturmaktadır.
    Konuya vermiş olduğunuz cevabı gereksiz,rahatsız edici ve karalayıcı olarak görüyoruz ve bu forumda sadece kişilerin birbirlerine yardımcı ve aydınlatıcı bilgiler vermesi gerektiğini,provokatif ve karalayıcı tavırların yanlış ve gereksiz olduğunu düşündüğümüzü bildirerek size hayırlı günler,iş hayatınızda başarılar diliyoruz...
    Dünya Kalite Derneği Genel Başkanı
    Savaş KARABALİ
    0532-160 84 06
    www.dukad.org.tr
  10. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    uzaktan eğitim hepsinde mevcutmu
  11. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    web sayfamızı incelerseniz daha aydınlatıcı olur sizin için...Şu an 30 ayrı ders mevcut ama talebe göre yeni dersler ekleyeceğiz...
  12. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    inceledim fakat iç tetkikçi eğitimini göremedim.
  13. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    İç tetkikçi eğitimlerini dirakt olarak açmıyoruz..konu hakkında temel dökümantasyon eğitimi almadan iç tetkikçi eğitimi alınması uygun olmadığı için...Önce temel dökümantasyonu alıyorsunuz daha sonra isteğiniz durumunda iç tetkiçi eğitimini sizin profilinize tanımlıyoruz.
  14. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben kimseyi hedef alarak herhangi bir karalama yaptigima inanmiyorum.yazdıklarım hayatın gerçekleri dosyası bunun gibi sertifika ile dolu binlerce üniversite mezunu var bunu herkeste bilir.sizin cevabinda doğal ticari bir cevap.Turkiyede denetimlerin nasıl yapıldığını/yapilmadigini herkes biliyor.universitedeki gözünü para bürümüş sözde öğretim üyelerinde herkes bilir.keşke herşey kanunlarda yazan gibi olsa ama değil biliyor ve görüyoruz burası isg forumu isg işi yapan herkes bilir duzenin nasıl yürüdüğünü.Bu bağlamda rahatsız olma soylemleri de gerçekçi değildir...Sizede hayırlı günler savaş bey.
  15. Savaş Bey ve ekibine sunmuş oldukları kaliteli eğitimler için çok teşekkür ederiz, göndermiş oldukları kitapta kalite yönetimleri hakkında tüm bilgiler bulunmakta olup, iş hayatına büyük katkılar sağlamakta ve iş olanakları sunmaktadır
  16. İşe alınmamda etkili oldu ve iş görüşmesinde Savaş Beyin hazırladığı kitapdaki bilgilerle mülakatta sorulan sorulara doğru ve detaylı bilgiler verdim. Kalite yönetimleri her alanda işimize yarıyor ıso 22000 gıda yönetimidir yemekhane denetiminde bana yol gösterdi hepsinin özelliğinden farklı olan eğitimler yeni bakış açıları kazandırdı bana iyi çalışmalar
  17. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

• Bölüm Yöneticisi
    • Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    120329
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Herşeyin bir sertifikası var arkadaş, liseler formalite oldu dersaneler furyası çıktı, üniversiteler sadece diploma verir oldu sertifika furyası çıktı yakında tuvalete gitme sertifikası bile verilirse hiç şaşırmayacağım. sürekli eğitim, yaşam boyu eğitim vs....Sertifikalarla ilgili Bologna Sürecine iyi bakmak gerekir..
  18. Timuçin Günesen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    gimdes
    LİDERLİK EĞİTİMİ VE ÇALIŞACAĞI SEKTÖRE UYGUN BİR UZMANLIK OLABİLİR