1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Soma'da Madende iş kazası:3 yaralı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve helbir tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. helbir İSGforum Üyesi

  Soma’da faaliyet gösteren özel madenlerden birisi olan Uyar Madencilikte meydana gelen iş kazasında 3 kişi muhtelif yerlerinden yanmak sureti ile yaralandı.
  Paşa vardiyası denilen 16.00-24.00 saatleri arasında çalışmakta olan vardiya sorumlusu​
  Hasan Canbaloğlu​
  ile işçilerden Ali Şengül ve Lokman Gürpınar, 18.00 sularında yer altında çalışırlarken aniden çıkan yangın sonucunda muhtelif yerlerinden yanarak yaralandılar. Yaralılar önce Soma Beşyol Devlet Hastanesine getirildi. Burada yapılan ilk müdahalelerinden sonra durumları ağır olan vardiya sorumlusu Hasan Canbaloğlu ve Ali Şengül İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Lokman Gürpınar ise durumu diğerleri kadar ağır olmadığından dolayı Soma’da tedavi altına alındı.​


  5 Eylül 2012

  http://somagundem.blogspot.com/2012/...i3-yarali.html