1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Son haliyle nace kodları bakabileceğimiz

Konusu 'Taslaklar' forumundadır ve Seyhan Aktepe tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar son nace kodları taslak haliyle ekte koyuyorum baktığımızda genelde çimento imalatina maden mühendisini koymamışlar genelde her yere cevher hazirlama mühendisi fizik jeoloji mühendisi koymuşlar iyi calısmaklar

Ekli Dosyalar:

2. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    daha once boyle bir konu vardı. karısıklıga neden olmaması için o konuyla birleştirilebilirmi. keza ilk konudada bi takım yanlıs anlasılmalar olmustu burdada olmaması adına .

Saygılar.
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bizim maden odasindan cit yok...alin bayraklari cikin sokaklara baska bise yok.
  4. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    cevher hazırlamacı herşeyde var maden mühendisi cimentoda bile yok allahtan mermer fabrikalarını vermişler teşekkürler oda
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Cimento imalatina bakin alayimiz madenciler ordayiz kalker nerden geliyo saniyosunuz patlatmasi biz yine ordayiz en azindan yasadim ve gordum.medenci amerikada basbakandan sonra gelir bizde tiri viri.
  6. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    valla ben 3 tane cimento fabrikasınada teknşknezaretcilikte yapiyom hadi bir cevher hazirlamaci benden iyi baksın odalar sadece rant düşünüyor sonra diyorlar tmmob kapanacak kapansın görürüm
  7. bunu aldığınız yerin linkini gönderebilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler
  8. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    göremessinniz csgb koydugu gün geri sildi sanirim tepkileri öçmek için koydular
  9. tamam, saolun