1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Son havadis.

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve umitclick tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. umitclick İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Aldığım duyumlar doğruysa yeterli hekim olmamasından ve ttb gösterilen ve istenen yüksek maaşları gider olarak göstermeyen/vergilerden dolayı göstermeyen (işletmelerden -hekimden ) tahsil edemeyen devlet bu durumdan rahatsızmış...Bu sebeble diğer sağlık personeli zorunluğu devam etmekle birlikte işyeri hekimi zorunluluğunu tamamen veya 200-300 kişiden sonra zorunlu yapacakmış...Duyum nereden diye sormayalım lütfen..
 2. Fatih Ülker Eğitim Grubu

  • Eğitim Grubu
  Sertifika Numarası:
  36910
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Diğer Sağlık personeli zorunluluğu son çıkan yönetmelik ile az tehlikeli ve tehlikeli işletmelerde kalkmıştır.
  Duyumlardan ziyade yürürlükte olan yönetmelik ve kanunlara göre hareket edilmesi uygun olacaktır.