1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sorular / testler / akademi denemeleri / 18 ağustos 2013

Konusu 'Soru Bankası' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 10 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. hatice gül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    2 deneme sınavı

100SORU +100 SORU isg 2 deneme bunların cvp anahtarı yokki bence orda durmasın benim gibi sazanlar cvp anahtarı aşağıda yazısına kanıp çözer sonrada bakarki cvp anahtarı yok. zaman kaybından başka hiç bişey değil bu durumda.
  2. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. Ercan Selvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Özköse Ticaret
    Basit basınçlı kap yapımında kullanılan malzeme çelik ise min. et kalınlığı nedir? alüminyum veya alaşımlı alüminyum ise min. et kalınlığı nedir ?
  4. Pınar BAŞPINAR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Celik 2 Al veya al karisimda 3 mm
  5. Ercan Selvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Özköse Ticaret
    teşekkürler
  6. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mahkeme,
    İşverenin işin durdurulması kararına itiraz etmesi halinde kaç gün iç
    erisinde sonucu karara bağlar?
    A) 5
    B) 6
    C) 7
    D) 10
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Ağustos 2013 ---
    kadın işçiler ile ilgili ben tv de haber olarak okudum doğumdan önce ve sonra 8 hafta olan süre 9 ar haftaya yani 18 haftaya çıkarıldı diye gördüm yanlış mı anlamışım arkadaşlar...
  7. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    b-6. doğumdan önce ve sonra toplam 16 hafta diye biliyorum bende bununla ilgili bir kaynak varmı ?
  8. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kaynak haber de okudum televizyondan ama sanırım bizim sınav için geçerli değil çünkü değişikliklerin sınırlandırıldığı tarihten sonra bu haber yayınlandı...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Ağustos 2013 ---
    birde çsgb web sitesinde yönetmelikte kadın işçilerin geçe çalıştırılmaları gebe olduğu teşhis edildiği zaman ve doğumdan sonra 6 ay diyor ama 1 yıl olduğunu söylüyorlar hangisi doğru?
  9. 3 ağustos deneme c sınıfı için zor değil mi :((( gerçi 70 i geçtim ama zordu ne yalan söyleyeyim :((
  10. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şu ergonun 4 adet denemelerinde sorular ile 500 lük soruları aynı mı denemleri çözdüm de bi arada olan 500 lük soruları aynı ise boşuna bakmıyım dicektim?
  11. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şu cevapsız denemenin cevaplarını nerede bulacaz çözdük ne olacak bi fikriniz varmı acaba?
  12. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80759
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vakıf Üniversitesi
    Ben sınava hazırlanırken, gittiğim kursta çoğunluk eski soruları çözmemiz konusunda bizi yönlendirdi. Ama ben olsam nasıl soru sorarım diye düşününce, eski sorular zaten sorulmuş, bu soruları tekrar sormam yeni soru hazırlarım diye düşündüm ve hep konu özetlerini tekrar ve tekrar çalıştım. Kursa giderken hiç bir dersi kaçırmadım, derste ders dinledim.(Bazı arkadaşlar habire konuşuyordu, bazıları telefonla mesaj yazmakla meşguldü.) Hatta kağıdın bir tarafına soruyu, diğer tarafına cevabını yazıp, rastgele çekerek çalıştım. Sonunda başarılı oldum. Zaman çok az kaldı, keşke bunları çok daha önce sizlerle payşasaydım. (Sınava girecek arkadaşlarla.) Özür dilerim.
  13. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    koskoca forumda soruma cevap verecek insan yok sanırım....
  14. Pınar BAŞPINAR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Degil birbirinden bagimsiz sorular ama gecmis yilin sorularinada benzer sorular
  15. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sorular var bu bir fayda cevaplarını istersen eğer araştırıp okuyup bulabilrsin.olmassa soruları tek tek burada sorun bizlerde araştırıp cevaplayalım açıklamalı olarak.
  16. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    127 tane soruyu burda nasıl paylaşayım erkan bey yarın sınava girecez....
  17. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aynen bende çözdüm zor geldi baya zor kurtardım barajı üstelik hatalı sorular olduğunu düşünüyorum 73. soru 24. soru 3 ağustos denemesi
  18. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3 ağustos deneme soruları hatalı cevapları olan 24, 40.73. sorular hatalı kontrol eder misiniz?
  19. Ercan Selvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Özköse Ticaret
    iş yeri hekimi sınavı o yzuden bıraz hastalıkların detayları vs var sanırım ben 50 tane cozdum farkedınce bıraktım
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Ağustos 2013 ---
  20. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben iş güvenliği sorularını çözdüm onlardan bahsettim