1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sorumlu

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Deniz K. tarafından 21 Ekim 2014 başlatılmıştır.

 1. Deniz K. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba arkadaşlar

  örneğin üretim bölümünde ergonomik olmayan bir çalışma var bu uygunsuzluğa ait risk değerlendirmesinde yapılacak iyiletirme için üretim yöneticisi mi sorumlu olarak yazılmalı yoksa fabrika müdürü mü ?

  yada gene üretimde makinalardan birinde teknik bir eksiklik var bu iyileştirme sorumlusu üretim yöneticisi mi olmalı yoksa bakım yöneticisi mi ?
 2. Deniz K. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
 3. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  İşyerinde görev tanımlamaları yapılmışsa, görev tanımlarını inceleyerek kimin hangi konudan mesul olduğunu tespit edebilirsiniz. Eğer yapılmamışsa, işveren/işveren vekiline (yani görev dağılımını yapan firma yetkilisi) danışıp hangi konuda kimin sorumlu tutulması gerektiğini kendisinden öğrenebilirsiniz.