1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sosyal çalişma sözleşmesi

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve NERİMAN DENİZ tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. NERİMAN DENİZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97931
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    İŞYERİNE Sosyal çalışma sözleşmesi yazıp asılması istendi(Denetçiler) Bundan ne anlayacağım bilemedim Yardımlarınızı bekliyorum
  2. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    ne denetçisi bunlar nereden gelmişler?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Kasım 2014 ---
    sorsaydınız? anlayacak birşey yok?
  3. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende ilk kez duydum. İç Yönerge gibi bir şey mi acaba? Ya da çalışanların sosyal haklarını tanımlayan bir pano mu?
  4. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sosyal çalışma sözleşmesi diye bir şey yok.Firmalara bu aralar sahte müfettişler dadanmış durumda.Dikkatli olmakta fayda var.Neriman hanım yinede gerçek müfettiş olma ihtimalini de göze alarak ilgilinin adını ve soyadını bana mail atabilirmisin?Böyle bir ismin varlığını araştırmak isterim.Tanıdığım iş müfettişleri bile ilk defa duyuyorlar.
  5. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    Proje kapsaminda calisma diye bisey var mesela iskur tycp diye toplumyararina calisma programi gibi bu kapsamda calisanlar calistiklari is yerinin sgk siciline girisleri yapiolar fakat hem primleri hemde maaslari iskur tarafindan odeniyor ve 6331 ve 4857 acisindan isverenin iscisi olarak degerlendirilmiyorlar cogu konuda boyle bi durum var mi sizin isletmenizde
  6. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Kalite veya İç Denetçiler isteyebilir ancak.