1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Staj arıyorum.

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve ercan yazıcı tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ercan yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kalibra-İnternational
    İyi günler. C sınıfı uzmanlık kursuna gidiyorum. Zorunlu staj için bir yer arıyorum. Okmeydanı ndaki detamın kursuna gıtmekteyım. avrupa yakasında staj yapabileceğim bir yer söyler misiniz ?
  2. Burcu Ak Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba, bende kursa yazılmayı düşünüyorum. staj için araştırma yaptım pek çok firmeyla görüştüm ama staj imkanı sunulmuyor. ayrıca kursa giden arkadaşlarımdan hiç kimse staj yapmadığını herkesin naylon yaptığını söylediler. bir de bende detam a kayıt olmayı düşünüyordum ama daha önceden oraya giden bir arkadaşım hiç memnun kalmamış. kesinlikle gitmememi söyledi. hiç bir şey öğretmiyorlarmış. bu konuda da fikirlerinizi alabilir miyim
  3. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    Okadar kisa surede cok sey ogrenmek mumkn degil bence
  4. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende detama gidiyorum zaten birşey öğrenmek niyetiyle gidiyorsanız zorlanırsınız malum hızlandırılmış kurslar 2 hafta sürüyor hoca slayttan okuyup geçiyor bir dersane değil en nihayetinde..sizin kendi performansınız belirlieyici olur bu sınavda kurs sadece prosedür bence..