1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Staj Yeri Aranmaktadır

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve efecan tarafından 13 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. efecan İSGforum Üyesi

Abonesi olduğum bir iş güvenlik mail grubundan gelen mesajı paylaşmak istedim,bende bir kaç yere bununla alakalı mail attım,staj konusunda yardımcı olabilecek kişi ve kurumların bu konuda yardımlarını ve desteklerini bekliyorum...

saygılarımla,

iş güvenliği uzmanlığı staj için 3 arkadaşımız yer aramaktadır.İsimleri Serkan Kösel(05558065838),Nedim Akçam (05324221515),Nuri Emre Alp (0532 340 67 77) süre kısalmaktadır. bu arkadaşlarımıza yardımcı olabilecek olanlar bu telefon numaraları ile irtibata geçebilirler.

--
    Mahmut CİHAN
    Gıda Mühendisi
    İş Güvenliği Uzmanı
    THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS MERKEZ OFİS
    Taksim Cd. No:79-A Taksim / Istanbul
    +90 212 238 91 11 +90 533 928 89 39 Fax:0212 254 67 35
    mahmutcihan@thegreenpark.com www.thegreenpark.com