1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Stajyere imzalatilacak form

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Yücel Karaman tarafından 10 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Yücel Karaman İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar. Çalıştığım firmaya dışarıdan stajyerler geliyor ve bizim personellerle birlikte işe çıkıyorlar. Bu stajyerlere imzalatmam için elinde form olan var mı acaba?
  Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
 2. cembat İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Stajyerlere okullarından iş yerleri ile yapacakları sözleşmeler veriliyor benim bildiğim. Bu sözleşmeler okuldan bir yetkili, stajyer ve işletme yetkilisi tarafından imzalanıyor.
  Selamlar