1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Star trek bilinmeze doğru

Konusu 'Sinema ve Tiyatro' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    fullhd-star-trek-bilinmeze-dogru-2013-i.jpg
    Uzay yolculuğuna çıkan atılgan gemisi mürettebatı, eve geri döndüğünde tüm donanmayı ve dünyayı mahvettiğini görürler dünya krizle boğuşur. Tek kişilik kitle imha silahına ulaşabilmek için ellerinden gelenleri yaparlar.​
  2. Erhan ŞENTÜRK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Filmi seyrettim, gayet güzel ama tavsiyem ilk seriyi seyredip sonra bunu seyretmek lazım.
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben tam şimdi başlamıştım seyretmeye ama.şimdi o kadar seriyi kim seyredecek yav.tadım kaçtı şimdi seyretmesem mi başka tavsiyen varsa söyle seyredim.:)
  4. Erhan ŞENTÜRK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben bugün Les Miserables'i 2012 yi seyrettim, ama beğenmeyebilirsin müzikal bir film , yakın zamanda the grand master 2013 'ü seyrettim idare eder