1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Statik yük giderici levha hakkında

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve tugbaisg tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. tugbaisg İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  25864
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar iyi akşamlar, yağ fabrikalarında kullanmak üzere statik yük levhası kullanma talimatı ve genel bilgi olan var mı?
 2. Enes YILDIZ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  126743
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  Topraklama levhası bu şekilde yerleştirildikten sonra; Levhaya 1 dk iki elinizi 3 kez dokunuruz. Daha kısada olabilir tabikide fakat bunun riskini almamak için 1 dakika uygun süredir.


  Yardımcı olabildisem ne mutlu bana;
 3. tugbaisg İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  25864
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  çok teşekkür ederim Enes bey tabiki de işime yaradı.