1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Stk lar için risk değerlendirme örneği

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve kadirdursun tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. kadirdursun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar;
    STK lar için (mesela köy dernekleri) hazırlanmış risk değerlendirme örneği olan var mı?
  2. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kadir Bey Köy dernekleri diyorsunuz ama köy derneklerinin 6331 sayılı kanun kapsamında olması gerekiyor. Köy derneğinde sigortalı en az bir çalışanın olduğuyla hiç karşılaşmadım açıkcası
  3. kadirdursun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çalışan yoksa da risk değerlendirmesi yapılması uygun olmaz mı? Tedbir almak açısından.
  4. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tedbir amaçlı tabiki yapılabilir. Benim belirtmek istediğim sadece Yasal zorunluluğu yok. Yapılıp yapılmaması tamamen size kalmış
  5. kadirdursun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Risk değerlendirmesi yapmak isteyen dernek başkanı arkadaşım var. Bu konuda benden yardım istedi. Bende daha önce hiç risk değerlendirmesi yapmadım çünkü belgeyi alalı çok olmadı :)
    Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Elinizde örnek bir çalışma var mı?