1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 12 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Biza canından can kanından kan veren annelerimizin anneler günü kutlu olsun. Bu gün küçük bir empati kurup 5 dakka onlar gibi düşünün derim. Belki biraz olsun anlarız onları. hatta empati kurmanızda kolaylık olsun kısa bir hikaye sizlere.

gece saat 3:30 telefon çalar genç adam uykusundan uyanır ve telefona bakar.telefonun ucunda annesi vardır.
    -alo
    -nasılsın oğlum
    -anne nasıl olayım uykumdan uyandırdın
    -ama oğlum
    -anne saatten haberin vamı sabah işe gideceğim beni bu saatte neden rahatsız etin. çokmu önemli
    - benim için çok önemli oğlum.
    -tamamda beni uyandırmana rahatsız etmene deyecek kadar önemlimiydi.
    kısa bir sessizlik olur ve annesi
    - oğlum bundan tam 35 sene önce sende beni rahatsız etmiştin. bende uykumdan uyanmıştım. ve ben bundan rahatsızlık deği mutluluk duymuştum doğum günün kutlu olsun der ve telefonu kapatır.