1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tüm isg uzmanlari mutlaka okusun.

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve tanertekin tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. tanertekin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    MERHABA ARKADAŞLAR.ADANA'LI BİR İSG UZMANI OLARAK BİR KONUYU PAYLAŞMAK İSTİYORUM.ADANA DIŞINDAN GELEN BİR VATANDAŞ İSG KATİP ÜZERİNDEN VEYA BİR ŞEKİLDE BİLGİLERİMİZİ ALARAK, ADANA VE ÇEVRE İLLERDEKİ TÜM İSG UZMANLARINI ARAYIP MESLEK ODALARI ADI ALTINDA İŞ GÖRÜSMESİNE ÇAĞIRIYOR.VE İSG UZMANLARINA 800-1000 TL GİBİ DÜŞÜK ÜCRETLERLE TAM ZAMANLI ÇALIŞTIRMAK İSTİYOR.PROFESYONEL BİR KONUŞMAYLA BAZI ARKADAŞLARIMIZ KANDIRILMAYA ÇALIŞIYORLAR.DAHA OTELDE KALACAK PARASI OLMAYAN BU VATANDAŞ MESLEK ODALARININ MİSAFİRHANESİNİ KULLANAN KİŞİ VE KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİNİZ.BİR ADANA'LI OLARAK BU VATANDAŞA HADDİNİ BİLDİRMİŞ BULUNUYORUM.TÜM İSG UZMANI ARKADAŞLARIMDANDA BU ALDIGIMIZ BELGELERİMİZE SAHİP ÇIKALIM DÜŞÜK ÜCRETLERLE ÇALIŞMAYALIM. TÜM ARKADAŞLARIMIZI UYARALIM
  2. adanascuba İSGforum Üyesi

Sakın sakın ; 10 kişi tehlike sınıfı icin arkadasım ayda 1.30 saat ugruyor toplam 300 TL alıyor 10 tane yere bakıyor kafadan zaten 3000 ediyor
  3. ferhat322 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Herkes isg hizmetini bir pazar payı olarak görmeye başladı, dikkatli olalım arkadaşlar, taner bey paylaşım için saolun,
  4. erdost İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118455
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    kesinlikle katılıyorum ve herkes bu kararlılıkta davranırsa eminim herşey daha da güzel olacak...
  5. Duyarlılığınız için tebrik ederim,saygılarımla.
  6. yusufselvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hazirandan sonra fiyatlar oturur. Kimse işsiz kalmaz uzman arkadaslar sabirli olsun
  7. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Durum İş Güvenliğinden çıkıp resmen ticaret oldu.
    Üzülerek söylüyorum ki bulunduğum şehirde apartman risk değerlendirmesini 50TL'ye yapanlar var.
    Ben para kapısı olarak görmedim bu mesleği ve o nedenle kaybımın olduğunu söyleyemem. Ama bu işe umutla yaklaşanların da fazla şansları olmadığını üzülerek belirtmek isterim.
  8. evet onun cevabı bnece de ve onceden cozmustum jelatınıt ve Türkiye de çalısma suresinin 8 saatle sınırlandırıldığı Kanun MECELLE midir???
  9. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Apartmanlar için bakanlık risk değerlendirmesi yayınladığı halde hala milleti kandırma peşindeler.Burada da var maalesef böyleleri.Hatta işyerlerine kartvizit vererek arkasına ''bu işyerinde risk değerlendirmesi yapılmıştır''ibaresi düşüp yine milleti dolandıranlar var ve maalesef bunlar da uzmanım diye geziyor ortalıkta..