1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tüp patlamaları ile ilgili kontrol listesi-risk değerlendirmesi

Konusu 'Kontrol Listeleri' forumundadır ve Aydın AKÇAY tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba Arkadaşlar Elinizde Dükkanlardaki Tüp patlamalarına İlişkin Kontrol formları,Konuyla ilgili Risk Değerlendirmesi ve Faydalı Dökümanı olanlar varsa paylaşırsa sevinirim teşekkür ederim.
 2. Göktuğ Gül İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  113003
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba,

  Basınçlı tüpler ile ilgili birkaç çalışma hazırlamıştım. Bakanlık vb. kaynak dokümanları ekte paylaşıyorum.

  İyi çalışmalar.

  Ekli Dosyalar:

 3. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Tşk ederim hocam...
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Temmuz 2014 ---
  Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler konuya ayrdımcı olmak isteyen işyerindeki tüp patlamaları ( mutfak tüpü sanayi tüpü vs vs) veya gaz sıkışmaları için alınacak önlemler ve kontrol listeleri,Mutfak tüpleri ve gaz tüpleri için alınmış örnek uygulama resimleri olan varsa paylaşabilirse seviniriz.