1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tüpgaz dağıtım firmasında risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Serkan Bali22 tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

?

Tüpgaz ve su dağıtımı

1. tüpgaz ve su dağıtımı yapan firma

70,6%
  2. risk analizi

70,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Serkan Bali22 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar ,

Elinde tüpgaz dağıtımı yapan firmaya ait risk analizi varmıdır.?
  2. dnzslo İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Olsa çok güzel olurdu benim için de..
  3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    aynen ben de ilerleyen günlerde böyle bi risk analizi hazırlamam gerekecek ?
  4. Tuğba Turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tüpgaz satışı ve dağıtımı risk analizi örneği olan varsa paylaşabilir mi?
  5. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    büro kömür ve tüp satışı yapan bi firmaya ait biraz acemilik dönemine ait va
    az da olsa yardımcı olur inşallah

Ekli Dosyalar:

6. Tuğba Turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok teşekkür ederim erdem bey.......çok iyi oldu....
  7. HATİCE SERTKOL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhba bir tüp bayısı için acil bir sekilde risk analizi yapmam gerekiyor .. acaba tüp bayisi için neler yapılabilir.? elinizde ornekler mevcut mu ?
  8. kübra o İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    DAĞITIM şirketlerinden herhangi biri için elinde risk analizi olan var mı acaba?