1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tüpraşta ölümlü iş kazası

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Sevecen Günel tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

 1. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Aliağa şubemize bağlı Tüpraş İzmir Rafinerisi 8100 ünitesinde operatör olarak çalışan üyemiz Timuçin Köker 7 Ağustos Cuma günü sabaha karşı geçirdiği iş kazası sonrası hayatını kaybetti.


  07.08.2015 24/08 vardiyasında saha çeki yaparken, fan kanatları ayarı yapan enstrüman miline iş kıyafeti dolanması sonucu korkuluklara çarpan Köker, kaldırıldığı Menemen Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

  Tüpraş İzmir Rafinerisi çalışanı üyemiz Timuçin Köker'in cenazesi 7 Ağustos Cuma günü ikindi namazına müteakip Buca/İzmir Kurtuluş Camii'nden (Atatürk Mah.) kaldırılacaktır.

  1985 doğumlu evli ve bir çocuk babası olan Köker, 2014 yılında sendikamıza üye olmuştu.Timuçin Köker'e Allah’tan rahmet geride kalan ailesine ve çalışma arkadaşlarına sabır diliyoruz.


  kaynak
  http://www.petrol-is.org.tr/haber/tuprasta-calisan-uyemiz-timucin-kokeri-kaybettik-9232
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Ağustos 2015 ---
  Eski takım liderimizin bu sabah vefat ettiğini öğrendim... 1 çocuk değil bir bebek babasıydı daha. kuzusu minicik.
  şaşkın hissediyorum. Ne kadar işin içinde olsanız da yakına gelmeyince anlayamıyorsunuz.
  çok samimiyetimiz olmadı ama yine de afallıyor insan.
  çok çalışmamız lazım çok...