1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Türkiye’de iş sağlığı güvenliğinin dünü, bugünü, yarını konulu seminer

Konusu 'Diğer Etkinlikler' forumundadır ve efecan tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  Türkiye’de İş Sağlığı Güvenliğinin Dünü, Bugünü, Yarını Konulu Seminer
  [​IMG]

  Şu anda Mecliste tartışılan ve yakın zamanda yasalaşması beklenen 'İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu' ile Türkiye’nin İş Sağlığı ve Güvenliği anlayışı, uygulanma alanları, kapsamı değişmektedir.

  Bu kapsamda “Türkiye’de İş Sağlığı Güvenliğinin Dünü, Bugünü, Yarını” konulu kamu kurum ve kuruluşlarında, işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği bilincinin arttırılması, iş güvenliği profesyonellerinin bilinçlendirilmesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun irdelenmesi amacıyla Merkezimiz konferans salonunda 28.05.2012 tarihi 14:00-16:00 saatleri arasında seminer düzenlenecektir.

  Seminerimizde kamuoyunun ve Meclisin gündeminde olan “İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nu, en yetkili ağızlardan biri olan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Sayın Kasım ÖZER’in konuşmacı olarak katılımıyla;
  - İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu neler getiriyor?

  - Özel sektörde iş sağlığı ve güvenliğinin kapsamı değişiyor mu?

  - Kamu kurum ve kuruluşlarının hangi sorumluluklar yükleniyor?
  - Türkiye iş sağlığı ve güvenliğinde nerede?
  - Tarımda iş sağlığı ve güvenliği reformu,
  - İş güvenliği uzmanlığı, önemi, geleceği,
  konuları irdelenecektir. Seminerimize sizlerin katılımını bekliyoruz.

  Ek1: SÖYLEŞİ AFİŞİ - Detaylı Bilgi

  ÇALIŞMA ve SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİM ve ARAŞTIRMA MERKEZİ
  Web: www.casgem.gov.tr E-Mail: soylesi@casgem.gov.tr