1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Türkiye’de Sosyal Diyalog ve Sendikal Örgütlenme Semineri

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve İSGC tarafından 26 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. İSGC İSGforum Üyesi

  Türkiye’de Sosyal Diyalog ve Sendikal Örgütlenme Semineri

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi, Teşkilat Kanununda belirtilen konularda, kamu kurum ve kuruluşu çalışanları ile halkı bilinçlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak ‘ÇASGEM Söyleşisi’adında seminerler düzenlemektedir.

  Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda “Türkiye’de İş Sağlığı Güvenliğinin Dünü, Bugünü, Yarını” ve “Tıbbi ve Hukuki Boyutuyla Meslek Hastalığı” isimli söyleşiler düzenlenmiş ve büyük ses getirmiştir. Bu ay da ÇASGEM Söyleşileri kapsamında “Türkiye’de Sosyal Diyalog ve Sendikal Örgütlenme” konusu ele alınacaktır. Bu söyleşi ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların, tüm işyerlerindeki işçi-işverenlerin ve sosyal tarafların “Sosyal Diyalog ve Sendikal Örgütlenme” bilincinin arttırılması amaçlanmaktadır.

  Seminerimiz Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Öğretim Üyesi Sn. Doç.Dr. Erdinç YAZICI’nın konuşmacı olarak katılımıyla, 27.09.2012 tarihinde 14.30 – 17.00 saatleri arasındaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) Konferans Salonundagerçekleştirilecek ve,
  - Devlet, İşçi, İşveren Sorumlulukları ve Sorunları?
  - Türkiye’de Sendikal Örgütlenme, Sosyal Diyalog,
  - Türkiye’de Çalışma Hayatı ve Endüstri İlişkiler,
  - Sorularınız - Cevaplarımız,

  konuları irdelenecektir. Seminerimize sizlerin katılımını bekliyoruz.
  Detaylı Bilgi İçin ÇASGEM Söyleşileri Web Sitesi : soylesi.casgem.gov.tr
  Tanıtım Afişini İndirmek İçin Tıklayınız
  Katılım Bildiriminde bulunmak için soylesi@casgem.gov.tr veya casgemsoylesi@gmail.com adresine katılımcı sayısını ve isimlerini bildirmeniz, +90 312 527 51 28 / 2122 - 2123 - 2124 numaralı telefondan bize ulaşarak katılımcı sayısını ve isimlerini bildirmeniz yeterlidir.
  Detaylı Bilgi İçin ÇASGEM Söyleşileri Web Sitesi : soylesi.casgem.gov.tr
  ÇALIŞMA ve SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİM ve ARAŞTIRMA MERKEZİ
  Web: www.casgem.gov.tr E-Mail: casgemsoylesi@gmail.com soylesi@casgem.gov.tr
 2. ali haydar İSGforum Üyesi

  teşekkürler paylaşım için