1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Türkiye 23. uluslararasi madencilik kongre ve sergisi

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 10 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  TÜRKİYE 23. ULUSLARARASI MADENCİLİK KONGRESİ VE SERGİSİ İÇİN SPONSORLUK VE SERGİ BAŞVURULARI DEVAM ETMEKTE!

  Değerli Meslektaşım,
  16-19 Nisan 2013 tarihlerinde Antalya Limak Limra Otel‘de gerçekleştirilecek olan 23. Türkiye Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı madencilik çevrelerinden çok büyük ilgi görmüş ve gönderilen özet sayısı 500‘e yaklaşmıştır.
  Kongre kapsamında, madencilik endüstrisinin ürün ve hizmetlerini sergileyebileceği geniş katılımlı bir sergi de gerçekleştirilecek olup, söz konusu platform ülkemiz madencilik sektörünün bu en önemli etkinliğinde sektör temsilcilerine iletişim ve işbirliği imkanlarını sağlayacak olması bakımından son derece önemli görülmektedir.
  Türkiye 23. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi için sponsorluk ve sergi başvuruları açılmış olup, aşağıdaki bağlantılarda başvurulara ilişkin dosyalar yer almaktadır.

  Sergi için: http://www.imcet.org.tr/sergi.asp

  Sponsorluk için: http://www.imcet.org.tr/sponsortr.pdf

  Türkiye 23. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi ile ilgili diğer detaylara http://www.imcet.org.tr/ sitesinden ulaşılabilir.

  Kongremize gösterilen ilgi dolayısıyla, katkıda bulunan tüm meslektaşlarımıza Kongre Yürütme Kurulu adına teşekkür eder, madencilik alanında faaliyetlerini sürdürmekte olan endüstri mensuplarıyla, Türkiye 23. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi‘nde Antalya Kemer‘de bir araya gelmek umuduyla saygılar sunarım.

  Dr. Nejat Tamzok
  Kongre Yürütme Kurulu Başkanı

  ÖZET İSTATİSTİĞİ
  500‘e yakın makale
  45‘den fazla ülkeden 700‘ün üzerinde yazar
  90‘dan fazla üniversite
  30‘a yakın araştırma kurumu
  50‘den fazla özel şirket

  KONGRE BEKLENTİMİZ
  Tüm Dünya‘dan 1,000‘in üzerinde katılım
  300‘den fazla sunum
  Madencilik sektöründeki son teknolojilerin, ürün ve hizmetlerin sergileneceği geniş katılımlı bir sergi

  İLETİŞİM
  İletişim Adresi: imcet@maden.org.tr
  İlgili Kişi: Nadir Avşaroğlu (Yürütme Kurulu Üyesi)


  TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI