1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Türkiye dışında herhangi bir ülkede yasalarla yaptırımlarla nasıl bir uygulama hüküm sürmekte

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Cihan Yılmaz tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32596
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sünpor Isı Yalıtım
  Arkadaşlar Merhaba ,

  Bir araştırma yapmam gerekiyor ve bu hususta sizlerden yardım talep edicem. Yurtdışında uygulanan İş güvenliği uygulama ,yasa ,makale v.b bilgilere nasıl ulaşabilirim. Ulaşmak istediğim asıl konu türkiye dışında herhangi bir ülkede yasalarla yaptırımlarla nasıl bir uygulama hüküm sürmekte.

  Döküman v.s ulaşabilirsem bir ödev hazırlayıp sunum yapmam gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
 2. Emine Günbatar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  18410
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İsgder iletişim sorumlusu Mahmut Cihan. Kendisi bu konularda bilgi sahibidir, bizzat gidip uygulamaları yerinde görmüş bir uzmandır.