1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Türkiye kamu hastaneleri kurumu "1.iş sağlığı ve güvenliği sempozyumu" / 11-12 eylül 2015/istanbul

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve ENGİN KONYALIGİL tarafından 12 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

 1. ENGİN KONYALIGİL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sağlık Bakanlığı
  Değerli çalışma arkadaşlarım;
  Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu 11-12 Eylül 2015 Tarihlerinde İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Pamukkale Konferans salonunda, ülkemizdeki tüm sağlık tesislerinde görevli idareci ve iş güvenliği uzmanlarına yönelik yapacağı "1.İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumunun" ön duyurusunu sizlerle paylaşmak ayrıca ileri ki tarihlerde sempozyumun iki gün sürecek içeriği yine buradan sizlerle paylaşılacağını ifade eder;
  Saygılarımı sunarım.
  Y.Mühendis Engin KONYALIGİL
  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
  TKHK İSG Koordinatörü

  Ekli Dosyalar:

 2. Adem BURUNKAYA İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Engin bey kolay gelsin. Bu sempozyum sağlık tesisleri için çok yararlı olacaktır. Emeğinize ve yüreğinize sağlık...(Adana KHB Birgül:))