1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Türkiye'nin her ilindeyiz! il temsilcilerimizi arıyoruz!!

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 30 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    K.Maraş sahipsiz kalmasın :)
  2. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    fatma hanım biz gecenlerde aramızda konusmustuk zaten neden olmasın..
  3. Şahsi fikrim 1. maddenin yersiz olduğu doğrultusunda.Sonuçta aktiflik sadece mesaj yazıp yorumda bulunma ile olmayacağı kanısındayım .Tabii bu düşüncem kendi açımdan bakıldığı için değil, genel bir mantık hatası olarak gördüğümdendir. Sonuçta twitter, facebook v.s kanallardan tüm paylaşılanlara hakimiyeti olan biri sadece yorumda bulunmuyor diye aktif durumu egale edilmesi öngörüsüz bir davranış olur açıkçası . Diğer yandan gönüllülüğün esas olduğu bu tür yapılanmalarda farklı seçme yöntemlerini bulabilirsiniz. Sevgilerimle çalışmalarınızda başarılar dilerim .

Volkan AŞKUN
  4. Gurup sorumluluğu ve organizasyon becerisi dediğimiz organizatör anlayışı, online aktiflikle değerlendirilmesini doğru bulmadığımı belirtmek isterim . Eğer gerçek bir sistem kurulmasını istiyorsak telefon mülakatı, öz geçmiş, hazırlanacak bir mini anket ile kişilik analizi vb. gibi yöntemler kullanılabilir. Yanlış anlaşılmak istemem. Online yorum aktifliği reel hayatla bağlantılı olmayabilir. Büyük bir inşaya başlarken temelinin de sağlam olması kanısındayım.
  5. Naçizane fikrim bu Fatih Bey. Görüşmek dileğiyle hepinize emeklerinizde başarılar dilerim.
  6. Seda Memiş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22570
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ŞUAN ÇALIŞMIYORUM
  7. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    @Sait Aktaş , @Fatih ÖKSÜZ, @Kemal Ev,@Saadet Kurşun, @seda memiş bu buluşma bir tanışma toplantısımı yoksa çok daha içerikli bizim dışımızda geniş katılımın ve konuşmacıların olduğu söyleşi tarzında mı olmalı sizce ?benim fikrim ikincisinden yana hatta bu konuda ilimizde çsgb il bölge müdürünü konuşmacı olarak ta davet edebiliriz.güzel bir organizasyon yaparsak neden olmasın
  8. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Fatma Kocaer
    Üzgünüm. Ben böyle bir toplantıya hem katılamam hem organize edemem. Bu listeden de çıkmam en doğrusu. Konya İl Temsilciliği Adaylığından çıkmak istiyorum.
    Saygılar.
  9. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sait bey öncede belirtmiştiniz ama sizi içerisinden çıkarmayı unuttum :oops: kusura bakmayın.eğer katılma imkanınız olsa idi böyle bir org. da çok faydalı olacağınızı düşünüyorum.ama ne yapalım kısmet demekki
  10. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Bende faydalı olabileceğimi düşünmüştüm ama olamayacağımı anladım sonradan.
    Gereksiz bir hayal sanırım ama önemli değil. Nasip değilmiş. Biz de başka alanlarda hizmet ederiz Konya'ya.
    Teşekkürler.
  11. Burak Büyükaşıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Burak BÜYÜKAŞICI C sınıfı ISPARTA
  12. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhaba,
    Görüşlerinizde haklısınız,ancak bir eleme sistemi geliştirmemiz gerekiyordu,yöneticilerin ortak görüşü ile bu kararı aldık.Öyleki artık özelden,mailime temsilcilik talepleri gelmeye başladı.İl temsilciliği çok büyütüldü,sadece organizasyonları etkinlikleri düzenleyecek kişi,maddi bir getirisi vb. yok,aksine kendi özel ve iş zamanınızdan çalınabiliyor.İlla destek olmak için temsilci olmaya da gerek yok ki.Biz sadece görüşecek tek kişi olsun diye il temsilciliği sistemi getirelim dedik.
    Volkan bey ilk etkinlikte desteğiniz olacağını belirtmiştiniz zaten,hala geçerli ise memnun oluruz.
  13. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Selman DOĞAN-BOLU İL TEMSİLCİSİ ADAY ADAYI.
  14. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Selman bey biiiiiiziiiiiiiiii abanta götür :)
  15. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Arkadaşlar İlk İcraatım olarak sizleri 3 Ağustos 2013 Tarihinde Abant'a İftara götürüyoruz. Sponsorumuz KAİZEN-BOLU OSGB iftara hepinizi bekler. Yalnız ilk 10 Kişinin üstü kontenjan dışı olup self-payment olacaktır. İSG Forum Bolu Grubu faaliyetlerine başladı! Lütfen isimlerinizi yazdırınız. Erken kayıt avantajından yararlanınız. Talha Bey ve Erdem Bey isimlerinizi aldım.
  16. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    self-payment derkennnnnnn
    ben en iyisi mangalımı alıpta geleyim
  17. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Bu başlıktan değil Etkinlikten duyuru yapalım :) Buradaki mesajlarıda oraya taşırık...

Tıkla >> http://www.isgforum.net/events/create/125