1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Taş duvar yapımında yüksekten düşmeler

Konusu 'Yüksekte Çalışmalar ve Emniyet' forumundadır ve EMİNE ÜNAL tarafından 3 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. EMİNE ÜNAL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32566
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mrb arkadaşlar,
    Bi konuda fikir almak istiyorum. Yaklaşık 7m yüksekliğinde 3m genişliğinde şev dibine destek amaçlı istinat duvarı yapılacak. Duvarın ön yüzeyinde düşmelere karşı nasıl bir önlem alınabilir? Duvar yüksekliği hızlı ilerlemekte taş ve harç ekskavatör kovası ile taşındığı için. Önerilerinizi bekliyorum
  2. erdoğan vural İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    11858
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    karadayı holding
    Ben bu çalısmayı biliyorum. Burda calisma yapilan alanin alt kismina güvenlik agi cektirebilirsiniz dusme olursa burya duserler en azindan.

Sent from my iPhone using Tapatalk