1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Taş motoru kullanımı ve yüz siperlik maskesi doğru-yanliş uygulaması

Konusu 'İyi Uygulamalar' forumundadır ve Turgut Gökyıldız tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Turgut Gökyıldız Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Doğru yanlış eyst.jpg
    Kişisel koruyucu seçimi
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çok etkili çıktı aldım yemekhane astım..teşekkürler
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    tam Yüz Maskesinden ziyade Taş motoru kullanımlarında Tam Yüz Siperlik kullanılır Fatih bey..Uygunsuzluğu iyi yakalamışsınız.

kkd_yuz04.png
    kkd_yuz05.png
    48_1_ge1255.jpg
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  5. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hiç yoktan iyidir erkan bey:)
  6. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Eldiven yerine de market poşeti geçirseymiş bari :)
  7. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    adamın eldiveni varyaa yokmu....valla ne yalan söyleyim ben şantiyelerde bu kadar da yaptırtamıyorum beni görünce kafaya bi baret geçiriyolar arkamı döndüğüm anda aynı tas aynı hamam nasıl olacak bilemedim:(bu arada inşaatçı arkadaşlara bir sorum olacak şimdi kalıpçılar güvenlik halatını nereye çekecek ?atıyorum 12 kata kalıp çakılıyor...ben çok düşündüm tek çare binanın dört kenarına dikmelerle halat çekilmesi gibi duruyor ama oda uygulanması imkansız gibi birşey yani neyse birazda sizin düşüncelerinizi alayım.....