1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Taşeron firma uyarı yazısı

Konusu 'Formlar' forumundadır ve uzmanist tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. uzmanist İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10670
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar,

Ana yüklenici bir firmada iş güvenliği uzmanıyım. Yapmış olduğum saha kontrollerinde çalışmış olduğumuz taşeron firmanın bir çok eksiğini gördüm hatta iş güvenliğine dair bişey bulamadım.Tespit ettiğim eksikliklerle ilgili saha denetim raporu hazırladım ve Ana firma olarak kendi firmama taşeron firmayı uyarması için bir tespit tutanağı yazısı yazdım. Örneğini sizinle paylaşmak istiyorum. Acaba uygun mudur? Daha nasıl geliştirebilirim.Tecrübeli arkadaşların fikirlerinden faydalanmak istiyorum.

Ekli Dosyalar:

2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    sözleşme metninden referans alınarak güzel hazırlanmış bir tutanak
    elinize sağlık
    saha denetim raporunu da göreydik iyiydi
  3. ali rıza arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Resim ekle uygunsuz olanları ve düzeltici önerileri yaz
  4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Bu tutanağı hem kendi yönetime hem de taşeron şirket yönetimine sunacaksınız değil mi?
    İnşallah sizin şirketiniz de sizin arkanızda dururlar.
    Mümkünse bunu deftere kaydedin. ( Allah göstermesin, kendi eksikliklerinden dolayı sizi de sorumlu tutmasınlar )
  5. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    eki göremedik.ayrıca su su maddeler demıssın maddelerı acık yazmalaısın. eksıklıklerını de yonetmelık ve maddeye dayandırmalısın
  6. uzmanist İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10670
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Raporu ekledim arkadaşlar.Yorumlarınızı bekliyorum :)

Ekli Dosyalar: