1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Taksi ile yolcu taşımacılığında risk değerlendirmesi rehberi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve bim tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  Bakanlık yeni paylaşmış sanırım.

  "Taksi ile Yolcu Taşımacılığında Risk Değerlendirmesi Rehberi" için TIKLAYINIZ.

  Ekli Dosyalar:

 2. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  38627
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Medikal
  Arkadaşlar anladığım kadarıyla bu risk değerlendirmesi duraklar için yapılacak. Bu arada durakta çalışan her taksi içinde ayrı bir değerlendirme yapılacak mı?
  Ben bu risk değerlendirmesinin ekinde tüm araçların trafik muayene raporları, egzoz muayene raporu, polen filtre değişim kartını koyup tamamlayacağız gibi anladım.

  Bu risk değerlendirmesini yapan var mı?
 3. Serkan Temel İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14449
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  araçların zaten periyodik muayeneleri belirli sürelerde yapılıyor araçlarla ilgili yapabileceğimiz bir şey yok sadece durak ve çevresi için çalışmalar yapılabilir.