1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tam gün süreli sözleşme

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve mügeelibol tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. mügeelibol İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar, şu an çalıştığım firmada c sınıfı belgemide kullanacağım ve tam süreli sözleşme yapacağım. eğer toplam saat dolmuyor ise başka firmalarlada anlaşma şansım oluyor mu? yoksa tam süreli sözleşme imzaladığım için aylık süre dolmasa bile başka bir yere bakamıyormuyum?
 2. Fatih Ülker Eğitim Grubu

  • Eğitim Grubu
  Sertifika Numarası:
  36910
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İSG KATİP üzerinden 180+37 saatinizin tamamını doldurursanız maalesef çalışamazsınız. Yok tamamını doldurmayıp normal mesai saatlerini şirketinizde geçirerek, boş olan saatinizi de yarı zamanlı olarak değerlendirebilirsiniz.
  Anladığım kadarı ile siz çalıştığınız şirkette şirketin İSG uzmanlığını da yapacaksınız. Eğer bu şekilde ise şirketiniz için mesela 40 saati İSG uzmanı olarak gözükerek kalan diğer süreleri de yarı zamanlı olarak değerlendire bilirsiniz. Mesela cumartesi-pazar günlerinizi
 3. mügeelibol İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  cevabınız için teşekkür ederim