1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tam zamanlı c sınıfı olarak çalışma ve alt taşeronlara da bakma

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve yclgndgd tarafından 31 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. yclgndgd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ARKADAŞLAR MERHABA,
    c sınfı uzman olarak tehlıkelı sınıfta bır fabrıkada tam zamanlı olarak calısyrum. fabrıkanın kendı sayısından az sayıda taseronları mevcut. kendı hollerınde 3 tane taseronu vardır. benım bu 3 taserona bakma durumum mumkunmudur? zaten onların calıstıgı alanlar da fabrıka dahılındedır. yardımcı olabılrımısınız?
  2. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    onların uzmanı olarak değilde, zaten fabrıkanınuzmanı olarak onu denetlemek kontrol etmekle yükümlüsün..
    Onlarad bakmabilmen ıcın tam zamanlı uzman olmaman lazım
  3. yclgndgd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yanı o zaman ben tam zmanlı fabrıkadakı gorevmmı yarı zamanlı gıbı degıstırmelıyım oyle mı? yanı boylelıkle 4 yere bakabılme durumum söz konusu olacaktır?
  4. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    taşeronlarınızın sayısı 50 nın altında mı, herbiri
  5. yclgndgd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet tugba hanım.
  6. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Danışmanlık yapın temmuz 2013 e kadar o firmalara bu bir alternatif..artık faturayı nasıl kestirirsiniz bilemiyorum.Belki asıl firmanız isg hizmet giderleri vb. gibi bir fatura da kesebilir..Ben olsam şimdilik öyle yapardım
  7. yclgndgd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    O zaman temmuz 2013e kadar ben onlara danısmanlık yapayım ama faturayı baska bır fırma uzerınden mı kestıreyım dıyorsunuz? pekı soyle bısı olur mu mesela onlarla anlassam onların calısanı olarak gözüküp sıgortamı yatırtsam? yanı sıgorta durumları nasıl oluyor?
  8. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim bi sorum var mühendis ölarak çalışıyorum inşaat firmasında tam zamanlı şimdi c sınıfı belgem geldi sözleşme yapacam bi firma ile sigorta vb izlemem gereken yolları söyleyebilirmisiniz