1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tarım makinaları mühendisi - c sınıfı uzman - iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Mustafa Fevzi TERYAKİ tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa Fevzi TERYAKİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar;
    İzmir'de ikamet eden C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. Şu anda çalıştığım firmada;
    *Satın Alma
    *Kalite Yönetim
    *RAD
    *Üretim destek pozisyonlarında mühendis olarak çalışıyorum. Ekonomik bazı sıkıntılar nedeniyle firmamdan ayrılmayı düşünüyorum.
    Üretim hatları, makinalar, takım tezgahları hakkında geniş bilgi sahibiyim. Mezun olduğumdan beri üretim yapan firmalarda mühendislik yapıyorum.
    İş güvenliği alanında ilerlemek istiyorum.

Saygılarımla
    Mustafa Fevzi TERYAKİ
    +90 507 761 80 87
    +90 507 604 45 42
    mustafateryaki@windowslive.com

Ekli Dosyalar:

2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Tarım makineleri mühendisi ne hocam? Bizim zamanımızda yoktu. Ziraat Mühendisiliği değil mi bunun aslı? Yoksa değişti mi?
  3. Mustafa Fevzi TERYAKİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ziraat mühendisiyim. Fakat domates, biber, börtü böcek, olayından çok uzağım. Senelerdir makina imal eden fabrikalarda çalışıyorum. Ziraat ile ilgim olmadığı için haddime değil ziraat mühendisi yazmak. Bölümümü yazdım bende.
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Anladım domates biber börtü böcek değil sizinki tırpan, kürek, kazma olayı.. :)
  5. Mustafa Fevzi TERYAKİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    :) aynen
  6. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    peki neden bu meslekte ilerlemek istiyorsunuz ?
  7. Mustafa Fevzi TERYAKİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İşin açığı; imalatı makinayı vb konuları daha çok seviyorum. Salt İSG uzmanı olmak yerine bir fabrikada hem uzman hem satınalma ve ya KYT olmok daha baskın duruyor. Fakat OSGB ayağınıda merak etmiyor değilim.
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    El değmişken, personel müdürü, genel müdür, mali işler ve satın alma müdürü'de olsanız süper olacaktı :)
  9. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Geyik güzel , zaten bu site başka ne işe yarıyor ki...
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Haksızlık ediyorsunuz.. iş güvenliği işinin bir ek iş-yan iş olarak yapılamayacağına dair bir ironiydi.
  11. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Bu faydalanmayı bilmek ile alakalı bir şey... Bir sınıfta okuyan 2 öğrenciden birisi doktor olur diğeri üniversiteyi kazanmaz, öğretmende iş yok demek mantıklı mı bu durumda... ?
  12. Mustafa Fevzi TERYAKİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben zaten şuan çalıştığım firmada satınalma müdürü ve isg konularında çalışıyorum. Gayet sıkıntısız bir şekilde devam ediyorum. Burası Türkiye beyler.. Kurslarda anlatılan şeyler yok burda.. Adam sana vermez 5000 TL maaşı sadece baret giy, eldiven tak demen için.. Ha varsa..Ki umarım siz o işin sahibi olun.
  13. gilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ek iş, ana iş, tali iş değerlendirmesi yapmamak lazım. Birden fazla sorumluluk üstlenilmesi gerekiyorsa(ülkemizin koşulları belli) hepsine gereken ehemmiyet verilmeli. Aslında en çok atladığımız konu, iş güvenliği uzmanlığı bir kalite işi ve kalite anlayışını firmasına yerleştirmek isteyen herkesin güvenlik konusunu beraberinde geliştirmesi gerekir.
  14. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bu standart bir laf "ülkenin koşulları belli".. eee

biri de anlatsın bakalım neymiş bu koşullar
  15. Mustafa Fevzi TERYAKİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bakanlık Sayfasından Türkiye Koşulları;
    Türkiye, dünya ülkeleri üzerinde Lihtenştayn'dan sonra en fazla milli gelire sahip ikinci ülkedir. Ülkede işçi sağlığına ve iş güvenliğine verilen önem dünya standartları üzerinde olup bir rad analizi ortalama 50 ( elli ) türk lirasına yapılabilmektedir. Ülke halkının bazı kesimleri hayal dünyası adı verilen özerk bölgede yaşayıp 3000 tl maaşla sadece uzmanlık yapıp hayatlarını idame ettirmektedir.
    :)
    Saygılarımla