1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tav çalışanlarının iş güvenliği için kitap hazırlattı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 25 Mart 2016 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  TAV çalışanlarının iş güvenliği için kitap hazırlattı
  DHA

  24.03.2016 16:39:25
  [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  • [​IMG]
  (Yeniden) - TAV çalışanlarının iş güvenliği için kitap hazırlattı

  İbrahim YILDIZ/İSTANBUL, (DHA) BAŞTA Atatürk Havalimanı olmak üzere yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 14 havalimanı işleten TAV Havalimanları, çalışanlarının çevre, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki farkındalığın artması için çizgi roman şeklinde uyarıcı bir kitapçık hazırlattı.

  Havalimanlarında sık sık yaşanan çeşitli iş kazaları önlemek amacıyla TAV Havalimanları ilginç bir projeye imza attı. Tamamı çizgi roman halinde İngilizce ve Türkçe yayınlanan 84 sayfalık kitapçıkta, İş sağlığı, Güvenliği ve Çevre Konularına mizahi olarak yaklaştı. Kitapçık TAV’ın işletmesinde bulunan havalimanlarındaki tüm personele dağıtılacak. Kitapçıkta uçakların yanaştığı köprülerden ve buralarda yapılan operasyonlardan, bagaj ayırma ve transfer operasyonlarına, X-RAY noktalarındaki çalışmalardan, terminal içerisinde golf aracı ve motorsiklet kullanımı, yüksek merdivenlerle yapılan temizlik çalışmasına kadar personelin kişisel davranışları ve iş planlama hatalarının sergilendiği konular yer aldı.

  FARKINDALIĞIN ARTMASINI SAĞLAYACAK

  ‘KarikatüRİSK’ adıyla yayınlanan kitapçığın giriş bölümüne bir yazı yazan TAV grubu CEO’su Sani Şener, “TAV’ın havalimanı yapımı ve işletmeciliği sektöründe büyürken, aynı zamanda bir insan kaynakları markası olarak da benimsenmesinden, seçilen ve tercih edilen bir marka olmasından mutluluk duyuyoruz. Bu çalışmanın, çevre, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki farkındalığın artmasına katkı sunacağı ve diğer sektörler için de örnek teşkil edileceğine inanıyoruz” dedi.

  http://www.hurriyet.com.tr/yerel-ha...n-tav-calisanlarinin-is-guvenligi-ici_263893/
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ekte tav isg karikatur kitapciği faydali olur umarim.

  Ekli Dosyalar:

 3. kemalkavaklii İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  teşekkürler