1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tayland'da tuhaf olay: ormanda 200 türk mülteci bulundu

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tayland polisi, bir ormandaki gizli kampta 200 Türk mülteci bulunduğunu açıkladı. Polis olayı "eşi benzeri görülmemiş" olarak nitelendirdi.

(soL - Dış Haberler) Tayland polisi, ülkenin güneyindeki Songkhla bölgesindeki bir ormandaki gizli kampa yaptığı baskında, 200 Türk mültecinin yakalandığını söyledi.

Polis şefi Thatchai Pitaneelaboot tarafından "eşi benzeri görülmemiş" olarak nitelendirilen olayın ayrıntıları da netleşiyor. İddiaya göre mülteciler aileleriyle birlikte gelmiş ve kamptan hareket etmeye hazırlanıyorlardı, çünkü çantalarını ve yanında getirdikleri eşyayı yolculuk için hazırlamışlardı.

Mültecilerin Tayland'a neden ve hangi yolla geldikleri henüz bilinmiyor. Tayland polisi, şu ana kadar herhangi bir suçla suçlanmayan mültecileri sorgulamak için tercüman bekliyor.

Tayland'daki Türk büyükelçiliği ise konudan haberdar olmadığını açıkladı.

http://haber.sol.org.tr/dunyadan/taylandda-tuhaf-olay-ormanda-200-turk-multeci-bulundu-haberi-89302
  2. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sadece tebessüm ediyorum :)
  3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bende onun için koydum zaten:)sabah sabah çok güldüm....kaçak işçi desek bir taylanda niye gittin hadi gittin ormanda ne işin var:)
  4. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Fatma Hanım
    komplo teorileri üretelim mi :)
  5. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Afrikadan , asyadan toplu mültecilerin türkiyeye geldiğini ( İTHAL ETTİĞİMİZİ ) duymuştum da İHRAÇ ettiğimizi yeni duydum..
    Bir dünya ülkesi olduk, sağolsun bunu başaranlar!!!!
  6. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    teori 1:bunları kaçak işçi olarak avusturalyaya götürmek isteyen bir grup taylandın ormanında bırakıp kaçmış olabilir:)
    teori 2:mangal yapmaya gitmiş olabilirler:)(eğer biirinden çizgili pijamada çıkarsa kuvvetle muhtemel zaten
    türk olup olmadıklarına dair yine en kesin kanıt yine mangal olacaktır.)
    teori3:kurban burası münih mi diyede sormuş olabilirler bulunduklarında:)
    teori4:taylanda çiçek fuarına gidelim diye yola çıkıp yollarını kaybetmiş olabilirler:)
    teori5:tüklerin göçebelik zamanından kalmış olabilirler göç ede ede taa taylandda bulunmuş olabilirler:)))
    teori6:tabi uyuyakaldığı için kavimler göçünü kaçırmışta olabilirle:)
    teori7:pek tabii ormanda kurtların büyüttükleri türkler değildir. o başka bir hikayeydi..

daha devam ediyimmi yahu yazarken kıs kıs gülmekten bir hal oldum işyerinde neyse daha fazla dikkat çekmeyim.....akşam devam ederim:D