1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tazyikli suyun içinde ne var haberi

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ersin Bozkurt tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Burcu Onat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Buyurun Liste;Bu adamlar öldü.Yoklar şu an .
    Abdullah Cömert,
    Mehmet Ayvalıtaş,
    Ethem Sarısülük (kafatasında kurşun tespit edildi)
    Polis komiser Mustafa Sarı

Bunlar bizim vatandaşlarımız.Bir kişinin bile kılına zarar gelmemeliydi.Bunlardan biri sizin yakınınız olsaydı ne hissederdiniz?Hakettiler mi diyorsunuz?daha da vicdansızlık!!Sizin canınız yanıyor mu yanmıyor mu bilmiyorum.Ama benim canım yanıyor.Bunlar can.Gözleriniz başka haber kaynaklarına da biraz çevirirseniz benim burdan açıklama yapmama gerek kalmadan anlarsınız.Araştırın bakın.Binlerce yaralı var.İki kişi gözünden oldu.Bu ne ya?Savaş mı çıktı?
  2. Terbiyesizleşiyorlar Burcu Hanım bunlar böyle bence bırakın .

Yönetici kimse kapatsın şu konuyu Terbiyesizleşiyorlar . Zaten bilgisizlerdi bi de Terbiyesizlik kaldırılamaz .

Talha bey sizde saygınızı kaybetmeyin . En başta siz terbiyesizleşiyorsunuz . Gerçekten artık haddinizi aştınız konu açıldı kapatıldı sizin içiniz dolmuş belli ki zamanında birileri sizi bi yerlerden doldurmuş . Şimdi konu kapatılsın TERBİYENİZİ bozmayın .
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Haziran 2013 ---
    yemin ederim cehalatin beni güldürüyor bi de tartışalım deniyor daha başlığı konuyu anlamadan . Bi de bozulunca TERBİYESİZLEŞMEK size yakışır zaten :D:D
  3. Burcu Onat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Düzülmenin kelime anlamı düzmece değildir.Benim de bilinçaltımda bir küfür dünyası yok merak etmeyin.O cümleyi okuyan herkes neyin ne anlama geldiğini görür.Ayrıca forum sayfasında ve karşınızda bir bayan var.Saygılı olup düzgün cümleler kurun ki ,düzgün bir tartışma ortamı yaratalım.
    Yönetici TALHA BEY:)
  4. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bilmediğim çok şey vardır öğreneceğim çok şey vardır bildiklerim arasında kendimi kullandırmamak vardır ama sen de bu konuda cok tecrübesiz görünüyorsun cok kolay kullanılıyorsun oyuncak olma
  5. Burcu Onat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Üzüldünüz mü bu ölen insanlara Talha Bey?ne kötü 15 gündür hiçbirinden haberiniz yokmuş.Kusura bakmayın sizi üzmek istemezdim.Bunları açıklamakla çok büyük bir travma yarattım galiba sizde:(çok özür dilerim.ama bunlar gerçekler...Bi de yaralılar var ama boşverin bugece bu kadar üzülmek yeterli!!
  6. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    şimdi burada bile sanal ortamda bile birbirimize düşüyoruz ne başbakanın ne diğer parti başkanlarının umrunda değiliz sadece secimde oy sağlamak için umurlarında gibi görünüyoruz ve kullanılıyoruz dediğimde düzülüyoruz dediğimde küfür etti diyorsunuz evet düzülüyoruz halk hep düzülmüştür düzülecektir de ..ben onu sizin diğer arkaşın direk şahsına yöneltmedim
  7. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Fesubhanallah!

Kardeşim terbiyesizleşen kim ? Ne demişim ki terbiyesizlik olarak algıladınız? Kavganız neyse onu edin yahu...

Hem cahilmişiz, hem terbiyesiz... bak bak :)

Karşınızdaki insanın şahsiyyetine ithamda bulunmadan tartışamayacak mısınız siz ?

8. :D:D
  9. Burcu Onat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Düşülmesin diye uyardık Yönetici Bey'i .En başta da olaya kendi müdahil olup unuttu tüm yöneticiliğini.Bi tek ben o küfürün anlamını yanlış anladım onun gözünde.Yapmayın etmeyin dedik.Dinletemedik.Saygı kazanmak yıllar sürer ,yitirmek 2 dakika.
    Noldu Talha Bey Ölenlerin listesini istediniz bende yazdım yukarıya, bi cevap vermediniz.Bir ''ailelerinin başı sağolsun deseydiniz bari''Bi hışım'' hadi Burcu Hanım cvp bekliyorum'' diyince ben de iki kelam bişey söylersiniz diye acele ettim.Şimdi de ben ne söyleyeceğiniz merakla bekliyorum.Üzücü ama dimi ?
  10. "Düzülmek kavramını nasıl anladığınıza bağlı. Ben düzmece oyunlara alet olanlar olarak algıladım. Küfür olarak algılamanız acaba bilinç altı boşalması mı ? "

bu ne demek ? Bi defa siz kimi neden savunuyorsunuz ? Burada tartışacağız dediniz siz gidip birini savunuyorsunuz neden acaba? Burada tartışma dışında herşey var . o kişi böyle birşey demedi daha

"gülüp geçcen böyle ülkeler de bu olaylara...düzen değişir düzülen değişmez bu ülkede " bu cümlede terbiye mi arıyorsunuz ? Karşınızda ki bayan acaba " düzülmek " kelimesini kendi bilinçaltında neden yanlış anlıyor ?

konuyu anlamamış yalan habere boya demiş kendinizi kullandırıyorsunuz diyen yani daha ne dediğini bilmeyen birinin cümlesi düzgün biz yanlış anlamışız ?

Bence cidden kapatın sizin terbiyeniz ve amacınız belli zaten yandaş medya haberi ile olaya girmenizden anladı herkes . Tayyeap ülkeyi sizde forumu birbirine sokunda rahatlayın .
  11. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sevgili arkadaşlarım,

İçine kapanık olmayan,özgürce düşünebilen,yorumlayan,empati kuran,eleştiren ve tartışan bir toplum ve birey olmak önemlidir.Fakat Forum Yardım da yardım isteyen üyelere yardım etmeyen,bir eğitim notu ve soru fasikülü bile paylaşmayan sorulan sorulara cevap vermekten muzdarip arkadaşlarımın siyasi içerik ve sitenin amacının dışında paylaşımlar ve konuların açılması açıkcası ve de bir yöneticinin bunu yapması beni üzüyor.Ben siyaset yıllardır yapmadım konuşmadım anlamamda mesleğimde bir numara sınıfımda bir numara olma hayali ve azmiyle yaşadım tek derdim aileme ve yanımdakilere faydalı olmaktı.Ben bu sitede Siyaset kategorisinin kaldırılmasını ve bu tarz konuların açılıp mesleki paylaşımların dışına çıkılıp hareket edilmesini artık istemiyorum.Herkes istediğini düşünebilir,sevebilir,hayal edebilir yada inanabilir ama şu sitede fayadalı paylaşım olmadığını ve kuru siyasi görüşlerin hararetle konuşulması bana abes ve boş gelmekte.

Saygılarımla,

İSGforum Ailesi adına Erkan DÜNDAR
  12. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    İsimleri tek tek inceliyorum burcu hanım. Kesin bir kanıt yok.

Örn. Abdullah Cömet in ölümünde başına kurşun isabet etti diyende var sert bir cisimle vurulduğu için öldü diyen de... Ama katil için kesin kanıt var mı henüz kimin yaptığına dair?

Henüz diğerlerini araştırmadım bile. Sizin tabirinizle yandaş medyanın bildirdiği kadarını biliyorum. Polis memurunun öldürülmesi, çocuğun araba altında kalması vs. Elbet konu ilerleyen zamanlarda daha da netleşecek. Otopsi raporları vs henüz çıktı mı bilemiyorum ama ortada büyük bir provakasyon olduğu belli.

Bu ölenler üzerinde neden bu kadar çok durdunuz onu düşünüyorum. Yani hükümet polise öldürttü mü demeye getiriyorsunuz ?

Kulaktan doğma bilgilerle yola çıkmak istemem. 4 kişinin öldüğünü biliyordum ancak araştırmadım kimler olduğunu. Şimdi konu açılınca merak ederek önce size sordum.

Siz sorumu vicdansızlıkla akıl okuma yaparak yorumladınız. Elbette ölümlü bir neticeyi kimse istemezdi. Ama bu ölümlerin sebebini nereye yüklediğinizle ilgili endişelerim var... Neye göre neye istinaden kimi suçluyorsunuz bu ölümlü durumları onu merak ediyorum. Hadi neticede; başbakan suçlu, başbakan katil, başbakan diktatör vs dedik nereye varacağız buradan ?
  13. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Siyaset meydanında konu açılacakssa, denetim için ön hazrılıklar yapılmalı öyle açılmalı..Site kurallarına ek kurallar olmalı...Şu an mesajları ön denetimden geçirecek sayıda moderatörümüz yok. Olsa da duygularına nasıl kapılmayacaklar, bunu sağlamak zor..Ama şu zor günlerde kapatsak herkes sakinleştikten sonra, onda da yetece moderatör ihdas etmek ve çatır çatır ceza puanları uygulama kaydıyla açsak daha iyi olacak bence.. Konu kapandığı için içeriğe girmiyorum.
  14. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    ben konuyu açarken haber içinde biber gazı ile ilgili bilgiler ve sağlık sorunları ile ilgili bilgiler var diye açtım. bir tartışma amaçlı açmadım
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.