1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tbmm dilekçe komisyonu

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Resul Akdeniz tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Arkadaşlar; sizde tbmm dilekçe komisyonuna üye olarak ilgili konda imza atabilirsiniz.Şu an imza sayısı 66 lütfen zaman kaybetmeyin!
  2. Erdoğan Önkoyun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24665
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende imzaladım.
  3. linki gönderirmisiniz.
  4. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Link bilmiyorum.Ama tarif edebilirim.Tbmm dilekçe komisyonu yaz google amca seni yönlendirir.Üye olup imzayı işaretleyeceksin.
  5. KAÇINCI SAYFADA
  6. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    2. sayfa
  7. Erdoğan Önkoyun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24665
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar kayıt linki aşağıdadır.

https://edilekce.tbmm.gov.tr/VatandasKayit.aspx

kayıt olduktan sonra. imzalayabileceğiniz dilekçeler kısmının 2. Sayfasında dilekçeyi görebilirsiniz, oradan imzala dediğimizde imzalanıyor.
  8. Sema Hashalıcı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    55319
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    BENDE İMZALADIM.AMA SAYI ŞİMDİLİK ÇOK AZ.LÜTFEN ARKADAŞLAR DUYARLI OLALIM VE İMZA KAMPANYASINA KATILALIM.
  9. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

İMZALAYABİLECEGİM DİLEKÇELERE BAKTIM YANLIZ ORDAKİ DİLEKÇEDE İMZA SAYI DEDİGİNİZ GİBİ 66 DEGİL UMARIM BENIM GÖRDÜGÜM KADAR AZ DEGİLDİR İMZALAYAN SAYISI
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 25 Haziran 2013 ---
    AZ ÖNCE BENDE İMZALADIM ANCAK SAYI COK AZ:(
  10. arkadaşlar birde iki tane dilekçe yazılmış gördünüz mü?
  11. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    EWET BENDE GÖRDÜM AMA KEŞKE TEK BİR DİLEKÇEDE İMZA SAYISIN ÇOK OLSA:(
  12. olur ben facden paylaştım mail gönderiyorum sınava giren sayısı kadar imza olmalı
  13. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    o degilde daha önceden yazılmıs dilekçeleri inceleme fırsatım oldu.Teknik fakültelilerin mühendislik tamamlama için yazdıkları dilekçede imza sayısı 1200-1300 cıvarı adamlar toplanıp bişeyler için ugrastışlar nıtekim kabulde ettirdiler ancak biz uzmanlar birlik olup imza sayısını 100 e bile çıkaramamısız yazık uzüldum:(
  14. olacak saadet hanım inş
  15. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    inş ancak herkes umudunu kaybetmiş gibi:(
  16. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İmzaladım bende.
  17. Orçun Yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15293
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar üye olmak kolay hemen üye olun. Konu 3. sayfaya gitmiştir, zaten 83 imza var en çok imza bu konuda.

Üst sağda konu ara kısmına "İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI VE İŞYERİ HEKİMİ ÇALIŞTIRMA ZORUNLULUĞUNUN ERTELENMESİ HAKKINDA" yazarsanız hemen çıkar. Siz de destek verin.
  18. nejlaaslan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77119
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bende imzaladım yalnız farklı bir iki tane daha dilekçe var, onları gerçi daha az kişi imzalamış...
  19. olsun onuda imzalayın bence