1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tbmm dilekçe komisyonuna başvuru

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Mesut KARTAL tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Mesut KARTAL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Değerli Forum Üyeleri,

  6331 SAYILI KANUN MADDELERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ ile ilgili olarak;

  Aşağıdaki adrese girip kayıt olarak, TBMM DİLEKÇE KOMİSYONUNA DİLEKÇE YAZABİLİR yada bu konuda yazılmış TOPLU DİLEKÇELERE İMZA ATABİLİRSİNİZ.

  15263 no.lu dilekçe tarafımdan yazılmıştır. Dilerseniz zaman kaybetmeden, sisteme kayıt olup girdikten sonra üst menüden "İMZALAYABİLECEĞİM DİLEKÇELER"e girerek bu dilekçeyi ve benzeri toplu dilekçeleri imzalayabilirsiniz.

  İnternet Sayfası:
  https://edilekce.tbmm.gov.tr/


  Kazasız ve Sağlıklı Yarınlar,

  Mesut KARTAL
  İSG Gönüllüsü