1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tcdd risk değerlendirmesi görüş ve önerileriniz nelerdir?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve yasin polattimur tarafından 1 Mart 2016 başlatılmıştır.

 1. yasin polattimur İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  123764
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba tcdd yol bakım şeflikleri için risk analizi yapmam istendi ortaya bir şey çıkardım ama olmuş mu emin değilim yorumlarınızı ve önerilerini yaparsanız sevinirim.

  Ekli Dosyalar:

  • merged.pdf
   Dosya Boyutu:
   1,5 MB
   Görüntüleme:
   121
 2. yasin polattimur İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  123764
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bakıp gören arkadaşlar yorum yaparsanız sevinirim eksiklerim nelerdir ona göre tamamlamaya çalışacağım yardım edin lütfen