1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Teşekkür

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Ezel Yigit tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. İSG FORUM

  Nisan ayında isg sınavına girmeye karar verdiğimde sizinle tanıştım,Mayıs başlarında kursum ve stajım bittikten sonra ,bu kadar konunun içinden nasıl çıkacağımı bilemediğim, nasıl çalışma yapmam gerektiğini bilemediğim, bir süreç içerisindeydim.Bu süreçte ,siz bir şekilde benim gizli arkadaşımdınız,bir yönetmelik aradığımda,soru bulmakta zorlandığım da,spot bilgilerle ,konu özetleriyle bir çok dökümana sizin sayenizde ulaştım,Muhammed bey in hakkını ödeyemem:)sınav iptal sorularını sizlerle bekledim ,sınav sonuçlarının açıklanması sürecini sizlerle yaşadım ve başardım. Herşeyden önemlisi yalnız olmadığımı hissettim.şimdi içimde korkularım yok değil var ,yeni bir iş yaşantısı yeni tecrübeler demek ama şunu çok iyi biliyorum ki bilgisayarımı açıp yardım isteyebileceğim birileri de var burada...Herşey için teşekkür ederim sonsuz saygılarımla,
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Buradan bende site şahsi manevisinde huzurunuzda,

  Fatih Özcan ve Savaş bey'e
  Webmaster
  Talha Taflıoğlu
  Ergül Çatalbaş
  Tuğba Coşkun
  Muhammed Ali
  Nurdan Dahi
  Erhan Güneş
  Ersin Bozkurt
  Erdem Baskın
  Murat ERDEM
  Mügen Işık
  Mine Soysal
  Serkan Aydemir
  Turgut Gökyıldız
  Hüseyin Can Semerci
  Sait Aktaş ve Tüm Eğitim Grubu,Haber Grubu ve Çeviri Grubu gönüllü Çalışan arkadaşlarıma TEŞEKKÜR ederim.Bir başarı varsa onlara aittir.Ben Burda olmaktan ve sizlerle bilgiyi paylaşmaktan,konuşmaktan ve arkadaş olmaktan keyf almaya devam edecem.Bu siteyi bu hale, bu yönetici arkadaşlarımın samimi ve sevgi dolu yürekleri meydana getirmiştir.

  Hatalarımız ve yanlışlarımız olacaktır.Sizler uyarmayı unutmayın bizleri.Çünkü bizlerde sitenin üyeleri ve sakinleri sayılırız.