1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tehlike bildirim ve ramak kala kürsüsü

Konusu 'İyi Uygulamalar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    barete dikkat edin(iş güvenliği eğitimleri..),eldiven kullanıyor yazı dahi yazarken,gözlük var,telsiz var acil durumlar için özellikle,iş elbisesi kullanıyor,yaka kartlık yer var ama büyük ihtimal cepte taşıyoda olabilir..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Şubat 2013 ---
    isg profesyonelleri denetim ve saha işletme kontrollerinde böyle olmalıdır..örnek paylaşımlarınızı bekliyorum sayın üyeler..
  3. Ferhat Akkaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UZMAR
    Hocam öncelikle örnek gösterdğiniz için teşekkürler.
    Baret sticker uygulama gercekten çok önemli. Personel bilgilerinin yanı sıra, acil durum ekip sticker uygulama vs. üretim esnasında ve iş organizasyonu sırasında çok işe yarıyor.
    Ayrıca kulak tıkacım saçlarımın altında kalmış :))
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kulaklık gözden kaçmış,benim barettedir mesela..ben bu örnek uygulamalara çok önem veririm..özellikle stikırları burda kullanıma özendirmek için yayınlamak isterim tarzınızı görmek isterim..:))
  5. Ferhat Akkaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UZMAR
    Tabiki, güzel uygulamalar var onlarıda eklerim :)