1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tehlike sınıfı belirleme.

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Serdar Günay tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Serdar Günay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Slm,kamu kurumuna hizmet vermekte olan mühendislik ve müşavirlik firmasında (az tehlikeli sınıfa girmekte NACE Koduna göre) tam süreli mühendis olarak çalışmaktayım. c sınıfı belgemi aldım ve çalıştığım firmada 100 kişi çalışmakta, bunların bir kısmı tünelde bir kısmı karayolunda (arazide) bir kısmı da yine arazi ölçüm ekibinde.tabi 10 kişide proje grubu yani merkez office de.
  Şu an patronumdan gel sen bizim isg uzmanımız ol maaşına zam yapayım teklifini aldım (o teklifi ne ben söyleyim ne siz sorun)her neyse aslında kafamda karışık, şartlar makul olsaydı ve bu görevi yapsaydım tehlike sınıfı olarak az tehlikeli sınıfta bir iş olarak görülse amma personelin çalıştığı iş yerleri çok tehlikeli sınıfta yer almakta.Bu yerlerde çalışan personelin o şantiyenin isg uzmanının sorumluluğunda olması gerekiyor diye düşünüyorum aslında.
  bu konu ile ilgili yorumlarınıza ihtiyaç duymaktayım.
  Şimdiden teşekkürler.